×

Ieklausies! Es esmu Latvija

Ieklausies! Es esmu Latvija.

Eiropas kustība Latvijai, Pasaules Dabas fonds, Sabiedrība par atklātību Delna, Pilsoniskā alianse, Sabiedriskās politikas centrs Providus, Vēlēšanu reformu biedrība un citas organizācijas un privātpersonas, kas jau ir parakstījušās zem aicinājuma, sūtot e-pastu uz: ieklausies@gmail.com
(iesūtītie paraksti tiks apkopoti šodien, 19:00).

Aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju un nevalstisko organizāciju nosodīt vandālismu, bet stingri iestāties par demokrātijas pamatvērtībām – vārda un pulcēšanās brīvību. Mēs iestājamies par šīm vērtībām, tādēļ uzsākam akciju “Ieklausies! Es esmu Latvija.”

Latvijas nevalstiskās organizācijas un privātpersonas uzsāk akciju “Ieklausies! Es esmu Latvija”, kas ir aicinājums sadzirdēt sabiedrības vēlmes. Politiskais un tiesiskais nihilisms, vienaldzība pret sabiedrības vajadzībām un viedokļiem ir laidusi dziļas saknes Latvijas varas elites ikdienā. Latvijas iedzīvotāju neuzticēšanās valsts varai ir pārsniegusi kritisko robežu, ko apliecina lielais iedzīvotāju skaits tautas sapulcēs, piketos un citos pasākumos.

Saeimai un valdībai nekavējoties jāuzsāk sociālekonomisko un tiesisko problēmu risināšanu, kas balstīta konstruktīvā dialogā ar sabiedrību. šādu nepieciešamību izjūt ikkatrs, uz to neskaitāmas reizes norādījušas nevalstiskās organizācijas, uzņēmēji, arodbiedrības, skolotāji, zemnieki un citi. Mēs vēlamies veidot patiesi demokrātisku valsti, mēs vēlamies beidzot tikt sadzirdēti!

Akcijas simbols ir balta lentīte, kas demonstrēs mūsu miermīlīgo vēlmi tikt sadzirdētiem! Balto lentīti ikviens var izgatavot un piespraust pie sava apģērba, auto vai somas vai nēsāt kā aproci. Akcijas sākumam mēs, šīs akcijas organizētāji, baltās lentītes dalīsim šo piektdien, 16.janvārī, plkst.12.00 pie Brīvības pieminekļa.

Kontaktpersona:
Laura Miķelsone, 29282817


Pievienot komentāru

 •  

   

   

  Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52

   

  rokas_gramataddddddbilde

  empiric_1