×

Par akcijas “Ieklausies! Es esmu Latvija” atklāšanu

Paziņojums presei par akcijas “Ieklausies! Es esmu Latvija” atklāšanu

Akcijas atklāšanas laikā ir izdalītas aptuveni 1000 baltas lentītes, šobrīd atbalstu akcijai jau paudušas 47 nevalstiskās organizācijas un vairāk kā 300 cilvēki.

šodien, 16. janvārī, pie Brīvības pieminekļa tika atklāta akcija “Ieklausies! Es esmu Latvija.”, informējot par akcijas mērķiem un izdalot baltas lentītes. Akciju iniciējušas Latvijas Pilsoniskā alianse, Eiropas kustība Latvijā, Pasaules Dabas fonds, Sabiedrība par atklātību Delna, Sabiedriskās politikas centrs Providus, Vēlēšanu reformas biedrība un tai jau šobrīd pievienojušās 47 organizācijas un vairāk kā 300 cilvēki.

Akcijas “Ieklausies! Es esmu Latvija.” laikā cilvēki tiek aicināti iestāties par vārda un pulcēšanās brīvību, kā arī ikvienam aktīvi iesaistīties valsts attīstības veicināšanā nevardarbīgā veidā.

Akcijas simbols ir balta lentīte, kas demonstrē miermīlīgo, bet šobrīd tik aktuālo, vēlmi tikt sadzirdētiem! Balto lentīti var izgatavot ikviens un piespraust pie sava apģērba, auto vai somas vai nēsāt kā aproci.

Akcijas uzsākšanas dienā izdalītas vairāk kā 1000 baltās lentītes. Vairāki cilvēki vēlējās paņemt uzreiz vairākas vai pat vairākus desmitus lentītes kolēģiem darba vietās, studiju biedriem un ģimenes locekļiem.

Par akciju interesi izrādījuši dažādu tautību un vecuma cilvēki. Daudzi jau bija dzirdējuši par akcijas mērķiem, vēlējās pārrunāt sasāpējušos jautājumus un akcijai pievienoties. Atsevišķi cilvēki, iepazīstoties ar plašsaziņas līdzekļos sniegto informāciju, uz akcijas atklāšanu bija ieradušies arī no reģioniem.

Cilvēki, kuri vēlas pievienoties akcijai var apliecināt to, nēsājot balto lentīti, kā arī sūtot elektronisku apliecinājumu uz e-pasta adresi: ieklausies@gmail.com

Kontaktpersona:
Eiropas kustība Latvijai, Pasaules Dabas fonds, Sabiedrība par atklātību Delna, Latvijas Pilsoniskā alianse, Sabiedriskās politikas centrs Providus, Vēlēšanu reformas biedrības iniciatīvas grupas vārdā
Inga Liepa, Sabiedrības par atklātību – Delna projektu koordinatore,
tālr.29169544, inga.liepa@delna.lv


Pievienot komentāru

  • CPI2018Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52

     

    rokas_gramataddddddbilde

    empiric_1