×

Atgādinājums: Rīt notiks diskusija par partiju iekšējo demokrātiju

Rīgā, 2009.gada 6.oktobrī

Rīt, 7.oktobrī, Delna un Vēlēšanu reformas biedrība rīko publisku diskusiju “Kādas partijas, tāda demokrātija”, lai ar partiju biedriem, līderiem un interesentiem diskutētu par partiju iekšējās demokrātijas jautājumiem. Šajā pasākumā tiks prezentēts Delnas veiktais pētījums “Cik demokrātiskas ir Latvijas partijas?”. Pasākums notiks no plkst. 13:00 – 17:15, Rīgas Kongresu nama 301.auditorijā (2.stāvs).

Diskusijā Delna prezentēs pirms 2009.gada pašvaldību vēlēšanām uzsāktā pētījuma rezultātus par partiju vēlēšanu sarakstu veidošanas principiem, tajā skaitā arī novērtējot pētījumā ietvertās partijas atbilstoši iekšējās demokrātijas pamatprincipiem. Delna un Vēlēšanu reformas biedrība iepazīstinās ar priekšlikumiem, kā uzlabojama partiju darbība, kam sekos lielāko politisko partiju līderu diskusija par šiem jautājumiem. Diskusiju moderēs Delnas padomes priekšsēdētāja Lolita Čigāne. Pašlaik savu dalību diskusijā ir apstiprinājuši: Ģ.V.Kristovkis (Pilsoniskā savienība), A.Pabriks (Sabiedrība citai politikai), V.Agešins (Saskaņas centrs), B.Rivža (ZZS), kā arī citu politisko partiju pārstāvji.

Pēc līderu diskusijas notiks partiju biedru darba grupas, kurās biedri varēs dalīties pieredzē un risinājumos, kādām būtu jābūt politiskajām partijām, lai tās kļūtu sabiedrībai pievilcīgākas. Darba grupas moderēs politoloģe, laikraksta Diena galvenā redaktore Nellija Ločmele un profesors, LU Sociālo zinātņu fakultātes docents Juris Rozenvalds.

Pasākuma noslēgumā Rīgas Kongresa nama Mazajā zālē video retrospekcijā tiks demonstrēti 9.Saeimas priekšvēlēšanu reklāmu rullīši, lai atcerētos tieši pirms trim gadiem notikušo priekšvēlēšanu kampaņu, tās formu un saturu. Diskusija notiks ar Sorosa fonda – Latvija finansiālu atbalstu. Paziņojumam pievienota pasākuma dienaskārtība.

Informāciju sagatavoja:
Līga Stafecka
politikas analītiķe
67285585, liga.stafecka@delna.lv

Pievienot komentāru

 •  

   

   

  Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52

   

  rokas_gramataddddddbilde

  empiric_1