×

Apsverot iespēju kandidēt vēlēšanās, no amata atkāpjas Delnas padomes priekšsēdētāja

Rīgā, 2010.gada 30.martā

Sabiedrības par atklātību – Delna (turpmāk – Delna) līdzšinējā padomes priekšsēdētāja Lolita Čigāne ir atkāpusies no šī amata, jo apsver iespēju kandidēt 2010.gada Saeimas vēlēšanās.

“No Delnas padomes priekšsēdētājas amata atkāpjos, lai nodrošinātu to, ka Delna var turpināt politiskā procesa uzraudzību neitrāli un objektīvi, bez aizdomām par tās darbošanos kāda politiskā spēka interesēs”, skaidro Lolita Čigāne.

Delnas padomē joprojām darbojas Aivars Endziņš, Inese Voika, Pauls Raudseps, Jānis Ātrens, Ilga Bērzkalns un Lotte Tisenkopfa.

“Delnā turpina darbu spēcīga komanda, kurai ir jau daudzus gadus uzkrāta pieredze, cīnoties par atklātību un godīgumu Latvijā. Nav šaubu, ka Delna arī turpmāk sekmīgi veiks savu nozīmīgo politikas uzraudzības lomu. Ar šo piemēru Delna rāda priekšzīmi, kā rīkoties pat škietama, iespējama interešu konflikta situācijā,” komentē Delnas padomes loceklis Pauls Raudseps.

“No Delnas viedokļa tas ir zaudējums. No otras puses, varu apsveikt, ka tik labs cilvēks ir nolēmis kaut ko mainīt politikā, strādājot no iekšienes. Cerams, ka Delna nezaudēs savu seju, zaudējot labākos kadrus. Latvijas politika neapšaubāmi iegūs”, komentē Delnas padomes loceklis Aivars Enziņš.

Lolita Čigāne Delnas padomes priekšsēdētājas amatā tika ievēlēta 2008.gada martā un tajā darbojās divus gadus. Latvijas nevalstiskajās organizācijās Lolita Čigāne strādā jau kopš 2001.gada.

Sīkāka informācija:
Laura Miķelsone
“Sabiedrības par atklātību – Delna” direktore
Tālrunis: 67285585
E-pasts: laura.mikelsone@delna.lv

Pievienot komentāru

 •  

   

   

  Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52

   

  rokas_gramataddddddbilde

  empiric_1