×

Delna aicina atrast ofšoru, pakratīt Šleseru un atkāpties ilgāk par Mūrnieci

Sestdien, 20.augustā Delna aicina ikvienu Rīgas svētku viesi apmeklēt politisko spēlīšu telti Baumaņa skvērā Brīvības, Tērbatas un Merķela ielu krustojumā.

Telts apmeklētājiem būs iespēja uzspēlēt politiskas spēles, dažādojot brīvdienu atpūtu, bet ne tikai. Spēļu dalībniekiem būs iespēja sev atgādināt politiķu darbus un nedarbus tiesiskuma un korupcijas lauciņā, tādējādi sevi labāk sagatavojot 11.Saeimas vēlēšanām.

“Sekošana politikai ir nopietna, bet arī ļoti nogurdinoša lieta. Iespējams, tāpēc daudzi no mums gandrīz līdz vēlēšanu dienai nav izdarījuši izvēli, bet jau tūlīt pēc vēlēšanām ir savā balsojumā vīlušies. Pirms 11.Saeimas vēlēšanām Delna vēlas vēlētājus uzrunāt atraktīvākā veidā, rosinot tomēr iedziļināties mīļākā politiskā spēka saturā un apskatīties, kuram no politiķiem derīguma termiņš jau ir beidzies,” saka Delnas direktors Kristaps Petermanis.

Mediji apmeklēt pasākuma vietu īpaši aicināti plkst. 11:00, bet, protams, ir gaidīti visas dienas garumā no desmitiem rītā līdz septiņiem vakarā.

Plašāka informācija: Kristaps Petermanis, Delnas direktors,
kristaps.petermanis@delna.lv, 26788710

Pievienot komentāru

 •  

   

   

  Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52

   

  rokas_gramataddddddbilde

  empiric_1