• Delna aicina nekavējoties izņemt citātu no uzturēšanās atļauju reklāmas

  abi logoooo

  Delna konstatējusi, ka mediju kampaņā, kas saistīta ar uzturēšanās atļaujām, Konkurētspējas attīstības fonds izmantojis Delnas direktora citātu. Minētā citāta izmantošanai nepiekrītam un neesam devuši atļauju tā izmantošanai.

  Esam vērsušies fondā, aicinot nekavējoties izņemt  Delnas direktora citātu no visiem kampaņas materiāliem.

  Uzskatām, ka fonda kampaņa ir klasificējama kā reklāma, līdz ar to uz tās izplatīšanu un saturu ir attiecināmas Reklāmas likuma normas. Tajā teikts, ka reklāmā aizliegts izmantot citas personas vārdu, uzvārdu un firmu bez saskaņošanas ar personu.

  Reklāmā izmantots Delnas direktora Gundara Jankova publiski izskanējušais citāts par uzturēšanās atļauju kvotu augsto korupcijas risku.

  Iekļaujot Delnas teikto savā reklāmā, Konkurētspējas attīstības fonds rada maldīgu priekšstatu, ka Delna atbalsta šo kampaņu. “Sabiedrība par atklātību Delna” iestājas par korupcijas mazināšanu Latvijā , un brīdināja valdību veidojošās partijas par korupcijas riskiem, tieši kvotu ieviešanas gadījumā. Delna neieņem pozīciju par vai pret uzturēšanās atļaujām kā ekonomiskās politikas instrumentu.

   

  Sīkāka informācija:

  Gundars Jankovs

  Delnas direktors

  Mob.tel. : 26672234

   

  www.sif.lv | www.eeagrants.lv |  www.eeagrants.org

  Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija

  Programmu finansē EEZ finanšu instruments un  Latvijas valsts

   

   

  Pievienot komentāru

  *

  • CPI2018Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52

    

   rokas_gramataddddddbilde

   empiric_1