×

Atbildes nesniegšana rada šaubas, nevis tās kliedē

abi logoooo

Septembra beigās Delna vērsās pret partijas „ Vienotība” biedru Olafa Pulka un Ērika Škapara iecelšanu augsti apmaksātos amatos bez pietiekama pamatojuma un caurspīdības. Plašāk te. Delna 2. oktobrī nosūtīja vēstuli „Vienotības” valdei : katram valdes loceklim, tai skaita pašam Olafam Pulkam, uz ko „Vienotība” atbildēja ar laipnu vēstuli, kuru ir parakstījuši visi 15 valdes locekļi, tai skaitā pats Olafs Pulks, kurā, raksta „ Ja sabiedrības pārstāvjiem rodas šaubas par konkrēto personu iecelšanu amatos, izšķiroša nozīme ir komunikācijai, skaidrojot pieņemtos lēmumus.” Tāpat arī savā atbildes vēstulē „Vienotība” aicina sabiedrības pārstāvjiem šaubu gadījumā iepazīties ar O. Pulka un Ē. Škapara sagatavotajiem darbības plāniem un izklāstiem viņu piemērotībai amatiem. To arī Delna darīja, nosūtot vēl vienu vēstuli „Vienotībai” , kurā lūdz atsūtīt Olafa Pulka un Ērika Škapara sagatavotos izklāstus par to, kādēļ viņi savi uzskata par piemērotiem veikt augsti apmaksātus amatus uzņēmumos „Pasažieru vilciens” un „Ritošā sastāva serviss”.

Informāciju lūdzām, lai kliedētu šaubas par minēto personu kompetenci un, lai Delna varētu veiksmīgi sekot līdzi šo amatpersonu izvirzītajām prioritātēm un plāniem konkrētajos uzņēmumos, tā kā Delnai un Latvijas sabiedrībai kopumā ir svarīga labas pārvaldības principu ievērošana valsts īpašumā esošajos uzņēmumos un kapitālsabiedrībās.

Šodien ir 14.novembris un nekādu atbildi neesam saņēmuši, kas tikai vairo šaubas par minēto personu kompetenci, nevis tās kliedē.

www.sif.lv | www.eeagrants.lv |  www.eeagrants.org

Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija

Programmu finansē EEZ finanšu instruments un  Latvijas valsts

Pievienot komentāru

 •  

   

   

  Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52

   

  rokas_gramataddddddbilde

  empiric_1