×

Inese Voika pārtrauc pildīt Delnas padomes priekšsēdētājas pienākumus

Šodien, 17.decembrī, Delnas padomes priekšsēdētāja Inese Voika pārtrauca savas pilnvaras, lai turpmāk pilnībā pievērstos Zolitūdes traģēdijas komisijas darbam.

Inese Voika komentēja: “Pēc Zolitūdes traģēdijas sabiedrībai bija vajadzīgas atbildes, kas valstī un sistēmā līdz šim ir bijis nepareizi, tāpēc tika rosināta sabiedriskās komisijas izveide. No valdības puses tam bija atbalsts. Delnai bija uzrauga un priekšlikumu sniedzēja funkcija Sabiedriskās komisijas izveides posmā, un es kā Delnas padomes priekšsēdētāja uzņēmos iniciatīvu. Saprotot, ka tas ir apjomīgs un sabiedriski nozīmīgs darbs, esmu pieņēmusi lēmumu pārtraukt pildīt Delnas padomes priekšsēdētājas amata un turpināt darboties tikai Zolitūdes komisijā.”

Delnā darbs no tā nemainīsies, jo Delnai ir jauna un spēcīga komanda. Delnas ikdienas darbu turpinās kolektīvs tā direktora Gundara Jankova vadībā.

Gundars Jankovs komentēja: „Visas komandas vārdā izsaku pateicību Inesei Voikai par ieguldīto darbu Delnā, virzot organizāciju uz kopīgu mērķu sasniegšanu. Es ļoti augstu novērtēju Ineses Voikas lēmumu darboties tikai Zolitūdes komisijā, lai profesionāli palīdzētu sabiedrībai atbildēt uz jautājumiem par Zolitūdes traģēdijas iemesliem. Delna turpinās neatkarīgi sekot līdzi Zolitūdes traģēdijas notikumu izmeklēšanas attīstības gaitai.”

Padomē vēl ir korupcijas pētnieks Valts Kalniņš, atvaļināts aizsardzības un labas pārvaldības speciālists Jānis Ātrens, bijušais Satversmes tiesas priekšsēdētājs Aivars Endziņš un žurnālists Pauls Raudseps. Inese Voika bija Delnas padomes priekšsēdētāja kopš 2010.gada aprīļa, kā arī laika posmā no 1998.-2004.gadam.

Delna ir sabiedriska organizācija, kas kopš 1998.gada veido atklātu, taisnīgu un demokrātisku sabiedrību, kas ir brīva no korupcijas politikā, biznesā un savstarpējās attiecībās.

Sīkāka informācija:

Gundars Jankovs,

Delnas direktors

gundars.jankovs@delna.lv

Tālrunis: 26672234

Pievienot komentāru

 •  

   

   

  Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52

   

  rokas_gramataddddddbilde

  empiric_1