×

Delna aicina pieteikties atklātības un pretkorupcijas vasaras skolai!

 

Četras dienas DELNAS vasaras skolā un kopīga dalība sarunu festivālā LAMPA

.

Sabiedrība par atklātību – Delna aicina pieteikties ATKLĀTĪBAS UN PRETKORUPCIJAS VASARAS SKOLAI 2016, kas no 29.jūnija līdz 2.jūlijam notiks Līgatnē un Cēsīs. Nodarbībās padziļinātas zināšanas par korupcijas atmaskošanu, labu pārvaldību un pilsonisko līdzdalību sniegs Latvijas zinošākie eksperti un publiskie darbinieki. Vasaras skolu atbalsta Pasaules brīvo latviešu apvienība, Palīdzības un attīstības fonds Latvijai (LRDF) un Heritage Foundation.

.

Vasaras skolas mērķis ir veicināt cīņu ar korupciju Latvijā, sniedzot jauniešiem praktiskas zināšanas un sagatavojot aktīvai līdzdalībai. Iespēju piedalīties nodrošināsim 20 motivētivētākajiem jauniešiem (18-25 gadi) no visas Latvijas, kas uzsākuši gaitas politikas, žurnālistikas, tieslietu, finanšu un citās nozarēs. Četru dienu programma iekļaus ekspertu vieslekcijas un praktiskus uzdevumus, un tiks papildināta ar iesaisti sarunu festivāla LAMPA pasākumos.

.

Delna segs visas dalībnieku uzturēšanās un ēdināšanas izmaksas, nodrošinās transportu no Rīgas uz Līgatni un Cēsīm un atpakaļ. Pēc apstiprināšanas katram dalībniekam būs jāsamaksā 20 EUR līdzfinansējums motivācijas apliecināšanai, kas tiks izlietots vasaras skolas organizēšanai.

.

Lūdzam reģistrēties līdz 9.jūnija plkst. 12:00, aizpildot pieteikšanās anketu.

.

Delna izvērtēs dalībnieku motivāciju un līdz 13.jūnijam paziņos rezultātus.

.

NB! Pasākuma noslēgumā motivētākajam dalībniekam piedāvāsim darbu Delnā!

.

Vasaras skolas pagaidu programma atrodama šeit (iespējamas izmaiņas).

.

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar vasaras skolas vadītāju Lieni Gāteri, rakstot uz e-pastu liene.gatere@delna.lv vai zvanot 67285585.

.

lrdf logo

 

 

 

Vacijas vestniecibas logo

Pievienot komentāru

 •  

   

   

  Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52

   

  rokas_gramataddddddbilde

  empiric_1