• VENTSPILS KĀ TŪRISMA GALAMĒRĶA POPULARIZĒŠANA ATBILST CITAM DOMES IEPIRKUMAM

  2017.gada 2.februārī Sabiedrība par atklātību – Delna (Delna) saņēma Ventspils pilsētas pašvaldības vēstuli Nr.1-71/84. Vēstulē domes izpilddirektors A.Ābele norāda ka, viņaprāt, Delna ir nepatiesi un nepamatoti izplatījusi informāciju par iespējamo Ventspils pašvaldības resursu izmantošanu politisko partiju pirmsvēlēšanu kampaņai un lūdz Delnu publicēt Ventspils pašvaldības sagatavotu informāciju par Ventspils ieceri reklamēt Ventspili kā tūrisma galamērķi Latvijā un Baltijā.

  .

  Delna norāda, ka Ventspils pašvaldība ir izsludinājusi divus iepirkumus:

  • „Ventspils informācijas izveidošana un izvietošana ziņu interneta portālos 2017. gadā“ (Nr: VPD 2017-1/5)
  • „Ventspils Tūrisma avīzes izdošana un piegāde 2017. gadā“ (Nr: VPD 2017-1/6)

  .

  Delna savā 2.februāra rakstā pauda bažas par iepirkumu „Ventspils informācijas izveidošana un izvietošana ziņu interneta portālos 2017. gadā“ (Nr.VPD 2017-1/5), kurā nolasāmi pašvaldības nolūki informēt par aktualitātēm pilsētā, tajā skaitā par iestāžu un kapitālsabiedrību notikumiem. Minētā iepirkuma tehniskās specifikācijas 2.3.3. punkts paredz, ka ziņas attēlam un virsrakstam jāsatur aktīvais links, kas ved uz oriģinālo ziņu Ventspils portālā www.ventspils.lv. Savukārt tehniskās specifikācijas 2.4. punkts paredz, ka jānodrošina aktuālo ziņu izvietošana un atjaunošanas ne retāk kā reizi 40 minūtēs. Tas visdrīzāk nozīmē, ka visas aktuālās ziņas, kas ievietotas Ventspils pašvaldības mājaslapā, tiks automātiski pārraidītas baneros.

  .

  Savukārt Ventspils pašvaldība savā publiskajā komunikācijā skaidroja, ka iepirkuma iecere ir rūpes par Ventspils kā tūrisma galamērķa popularizēšanu, kas atbilst otra iepirkuma „Ventspils Tūrisma avīzes izdošana un piegāde 2017. gadā“ (Nr: VPD 2017-1/6) būtībai.

  Pievienot komentāru

  • .

   1bilde

    

   CPI_2015_teaser_map_V2_EN
   empiric_1

   ddddddrokas_gramataCPI2015_map and country results_flyout_large