×

DELNA KONFERENCĒ PREZENTĒS REKOMENDĀCIJAS PAŠVALDĪBU BŪVNIECĪBAS IEPIRKUMU PROCEDŪRAS UZLABOŠANAI

2202234495_5b24f08731_z

.

Šī gada 16. jūnijā plkst. 12.00 aicinām piedalīties konferencē “ĒNU EKONOMIKA UN KORUPCIJA PAŠVALDĪBU BŪVNIECĪBAS IEPIRKUMOS”.

.

Konferencē Delna prezentēs pētījuma rezultātus, kas iegūti, intervējot Latvijas būvniecības uzņēmējus par pieredzi, startējot pašvaldību iepirkumos. Gandrīz 90% uzņēmēju atzinuši, ka ēnu ekonomika un korupcija ir problēma, kas kropļo godīgu konkurenci. Konferences dalībniekiem būs iespēja novērtēt izstrādātās rekomendācijas nozares un iepirkumu procedūras sakārtošanai.

.

Nozīmīgākos ēnu ekonomikas un korupcijas veicinošos faktorus pašvaldību būvniecības iepirkumos prezentēs arī pārstāvji no Somijas un Baltkrievijas. Ēnu ekonomikas un būvniecības nozares eksperts, Pekka Muinonen, dalīsies Somijas pieredzē, kā cīnīties ar ēnu ekonomiku.

.

Pasākumu noslēgs valsts un privāta sektora pārstāvju paneļdiskusija par būvniecības uzņēmumu iesaisti ēnu ekonomikas un korupcijas mazināšanā, un par trauksmes celšanas nozīmību atklātības veicināšanā. Paneļdiskusijā piedalīsies pārstāvji no Latvijas, Baltkrievijas un Somijas (tiks precizēti).

.

Konference tiek organizēta projekta “Uzņēmēju iesaiste cīņā ar korupciju un izvairīšanos no nodokļu nomaksas” ietvaros ar Ziemeļvalstu valdību finansiālu atbalstu, sadarbībā ar Baltkrievijas organizāciju BEROC un Transparency International nodaļu Somijā. Projekta ietvaros ir veikts pētījums, kas sastāv no padziļinātām uzņēmēju intervijām, un organizēti vairāki darbsemināri jomas sakārtošanai un riskanto darījumu pārbaudei.

.

Lai pieteiktos konferencei, lūdzu, aizpildiet tiešsaistes reģistrācijas formu.

.

Jautājumu gadījumā, lūdzu, rakstiet Ilzei Vaivodei, Sabiedrības par atklātību – Delna projektu vadītājai, ilze.vaivode@delna.lv vai zvaniet 27008221.

.

PASĀKUMA PROGRAMMA

(Attēls: Creative Commons)

norden-lv_pilnkrasu_lv

________________________

IN ENGLISH

.

Transparency International Latvia in cooperation with Transparency International Finland and Belarus NGO BEROC will present the results from the project “Corporate Engagement in Fighting Corruption and Tax Evasion” and will invite state and private sector experts to evaluate the produced recommendation.

EVENT PROGRAM

.

norden-eng_en

Pievienot komentāru

 •  

   

   

  Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52

   

  rokas_gramataddddddbilde

  empiric_1