• ZIEDOT

  PALĪDZI DELNAI CĪŅĀ AR KORUPCIJU!

   

  Vēlies atbalstīt tādas sabiedrības veidošanu Latvijā, kas ir neiecietīga pret korupciju? Ziedo un stiprini Delnas spēju reaģēt uz aktuāliem notikumiem sabiedrības interešu labā! Katrs ziedojums mūs iedvesmo turpināt informēt sabiedrību, izgaismot nelikumības un iestāties par likuma un rīcībpolitikas izmaiņām, kas mazina korupcijas riskus un veicina atklātību.

  KL

  KĀ ZIEDOT DELNAI:

  • ar internetbankas pārskaitījumu uz Delnas bankas kontu

  Biedrība “Sabiedrība par atklātību – Delna”

  Reģistrācijas Nr. 40008037054
  Juridiskā adrese: Citadeles iela 8, Rīga, LV 1010

  Bankas nosaukums: AS “SEB banka”

  Konts:LV34UNLA0050022979830
  Adrese: Meistaru iela 1, Valdlauči, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-1076
  Bankas BIC/SWIFT kods: UNLALV2X

  kl

  • ar PayPal interneta pārskaitījumu

  Lai veiktu ziedojumu, spied uz pogas ‘Donate’! Adrese ziedojumu pārskaitīšanai PayPal sistēmā ir ti@delna.lv


  – 

  KĀPĒC ZIEDOT DELNAI?

   

  Delnai nav pastāvīga finansējuma avota. Pamatā finansējums tiek iegūts, uzvarot projektu konkursos. Lai arī šis ir galvenais Delnas finansējuma avots, tas uzliek ierobežojumus Delnas pamatfunkcijas – korupcijas sargsuņa – pildīšanai, jo projektiem ir relatīvi šauri mērķi, īsi termiņi un izdevumu ierobežojumi. Ziedojumi ļauj Delnai skaļi un efektīvi reaģēt uz aktuāliem notikumiem.

  kl

  Delna pieņem ziedojumus gan naudas, gan citā veidā (graudā, brīvprātīgo darbu), ja vien šī ziedojuma pieņemšana neapdraud Delnas neatkarību tās statūtos noteikto mērķu izpildē, reputāciju un godaprātu. Varat ziedot gan Delnas vispārīgajiem mērķiem, gan  sazinoties ar Delnas biroju, konkrētam šobrīd īstenotam projektam.

  kl

  Varat būt droši, ka nauda tiks izmantota tikai norādītajam mērķim. To paredz gan likums, gan Delnas godaprāts. Ja atsūtīsiet mums savu kontaktinformāciju, mēs atskaitīsimies par tieši Jūsu ziedojuma izlietojumu.

  kl

  Ziedojumu pieņemšanā Delna vadās no Transparency International vadlīnijām.

  Untitled

  Vismaz 10 iemesli, kāpēc ziedot Delnai

   kl

  NODOKĻU ATLAIDES

   

  Līdz ar to Delnas ziedotājiem ir tiesības saņemt ienākuma nodokļa atvieglojumus saskaņā ar Latvijas Republikas tiesību aktiem.

  • Juridiskām personām pienākas uzņēmuma ienākumu nodokļa atlaide 85% apmērā no ziedojuma summas. Piemēram, ja Delnai ziedojat 1000 EUR, uzņēmums drīkst no VID maksājamās UIN summas ieturēt 850 EUR. Plašāk likuma “Par uzņēmēju ienākuma nodokli” 20.1 pantā.
  • Fiziskām personām pienākas 23% Iedzīvotāju ienākumu nodokļa atmaksa no ziedojuma summas, ja tiek iesniegts pieprasījums VID.

  kl

  PALDIES VISIEM, KURI JAU ATBALSTĪJUŠI VAI PLĀNO ATBALSTĪT DELNU! KOPĀ MĒS VARAM PANĀKT PĀRMAIŅAS!

  • sidebar

   1

   ddddddbilde

   empiric_1cpi2016

   rokas_gramata