×

Rīgā starptautiska konference par godīgumu biznesā. 21. – 22. 11.2005.

No 21. līdz 22. novembrim viesnīcā “Hotel Bergs” notiks konference “Business Integrity: A Nordic – Baltic Dialogue” (“Biznesa ētika: Ziemeļvalstu un Baltijas valstu dialogs”), ko organizē “Sabiedrība par atklātību – DELNA” sadarbā ar Transperancy International Baltijas un Ziemeļvalstu nodaļām un programmatūras ražotāju SAP.

Konferences ietvaros pirmo reizi Latvijā pulcēsies uzņēmumu augstākā līmeņa vadītāji un citas oficiālas personas no Baltijas un Ziemeļvalstīm, lai kopīgi atzītu kukuļdošana negatīvo ietekmi uz uzņēmējdarbības veikšanu un meklētu risinājumus. Konferences mērķis ir apzināties iespējas, ko nodrošina godīgums biznesā Baltijas valstīs un Ziemeļvalstīs, un iepazīties ar praksē pārbaudītiem biznesa ētikas principiem.

Konferences laikā notiks prezentācijas un diskusijas par Biznesa principiem. Pieredzējuši uzņēmumu vadītāji dalīsies ar pieredzi pretkorupcijas pasākumu ieviešanā savos uzņēmumos. Mazākās grupās dalībnieki detalizēti iepazīsies ar praktiskiem paņēmieniem cīņā pret kukuļdošanu biznesa vidē.

Konferencē uzrunu teiks Latvijas Republikas Kultūras ministre Helēna Demakova, uzstāsies Trasparency International Valdes loceklis Džeremins Bruks (Jermyn Brooks), Igaunijas Republikas bijušais tieslietu ministrs Kens-Marti Vahers (Ken-Marti Vaher), Norsk Hydro Korporatīvās Sociālās atbildības nodaļas vecākais viceprezidents Arvids Halvorsens (Arvid Halvorsen) un citi Baltijas un Ziemeļvalstu uzņēmumu augstākā līmeņa vadītāji.

Ja rodas kādi jautājumi par konferenci, lūdzu sazinieties ar Zandu Garanču (e-pasts: zanda.garanca@delna.lv, tel.: +371 6512437).

Pievienot komentāru

  • deputati uz delnas
  •  

    Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52