×

Kopsapulcē ievēl jaunu Delnas padomi

 Rīgā, 2009.gada 22.maijā

Par Delnas padomes locekļiem ievēlēti Inese Voika, Aivars Endziņš, Pauls Raudseps, Jānis Ātrens, Lotte Tisenkopfa un Ilga Bērzkalns. Padomes priekšsēdētājas amatu atkārtoti ieņems Lolita Čigāne. 

Inese Voika, Pauls Raudseps, Lolita Čigāne un Jānis Ātrens jau vairākkārt ir bijuši Delnas padomes sastāvā, savukārt bijušais Satversmes Tiesas priekšsēdētājs un profesors Aivars Endziņš, SIA “Madara Cosmetics” līdzīpašniece un vadītāja Lotte Tisenkopfa, kā arī organizāciju attīstības konsultante un AS “Latvijas valsts meži” attīstības vadītāja Ilga Bērzkalns ir jauni dalībnieki Delnas komandā pēc vakar, 21. maijā notikušās biedru kopsapulces.

Skaidrojot savu vēlmi līdzdarboties Delnā, Aivars Endziņš atzīmēja, ka Delna ir bijusi viena no spilgtākajām un atpazīstamākajām nevalstiskajām organizācijām, un pauda cerību, ka tā arī turpmāk aktīvi līdzdarbosies korupcijas mazināšanas un labas valsts pārvaldības veicināšanā. Savukārt Lotte Tisenkopfa uz Delnas padomes locekļa amatu kandidēja, jo “ir ļoti būtiski šobrīd palielināt Latvijas valsts un sabiedrības konkurētspēju pasaulē. Viens no veidiem, kā to darīt, ir aktīvi iesaistīties sabiedriskajos procesos, kā arī veicināt atklātību politiskajā un biznesa vidē, kas vienmēr ir bijusi Delnas prioritāte un darbības lauks”. Savukārt Ilga Bērzkalns atzina “stādot kokus mēs veltam savu darbu nākotnei, un Delnā es nolēmu līdzdarboties, lai veidotu Latvijas sociālo, politisko un ekonomisko vidi tīru, ražīgu un godīgu ”.

Delnas padomes priekšsēdētāja Lolita Čigāne uzskata, ka jaunievēlētās padomes vadībā Delna pašreizējā sarežģītajā ekonomiskajā situācijā turpinās darboties pozitīvu pārmaiņu veicināšanai un atradīs jaunus veidus, kā sekmēt sabiedriskā labuma apziņas veidošanos un izplatību.

Pievienot komentāru

  • deputati uz delnas
  •  

    Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52