×

Delna prezentēs ziņojumu, aktualizējot riskus Latvijas Nacionālās bibliotēkas celtniecības projekta realizācijai

Rīgā, 2009.gada 15.decembrī

Š.g. 21.decembrī plkst. 11:00 „Sabiedrība par atklātību – Delna” aicina uz projekta „Latvijas Nacionālās bibliotēkas būvniecība – atklātā, sabiedrībai saprotamā un godprātīgā veidā” gada noslēguma ziņojuma prezentāciju.

Kamēr no valsts budžeta līdzekļiem nākošajam gadam Latvijas Nacionālās bibliotēkas celtniecībai atvēlētais finansējums ir 12 miljoni latu, joprojām neatbildēts ir jautājums par kopējām projekta izmaksām, tā pabeigšanas termiņiem un riskiem, kā arī jaunajiem līguma nosacījumiem bibliotēkas celtniecībai samazināta finansējuma apstākļos 2010. un turpmākajos gados.

Kopš lēmuma par finansējuma samazinājumu 2009.gadam un valsts aģentūras „Jaunie Trīs brāļi” reorganizācijas „Delna” ir sekojusi līdzi oficiālajām pārrunām starp Kultūras ministriju, Nacionālo Būvkompāniju apvienību un projekta būvuzraugu „Hill International”, kā arī vērtējusi, vai un kā Kultūras ministrija bibliotēkas celtniecību vada atbildīgi un sabiedrības interesēm atbilstoši. „Delnas” novērojumi un secinājumi ir apkopoti gada noslēguma ziņojumā.

Lai aktualizētu jautājumu par Kultūras ministrijas un Nacionālās Būvkompāniju apvienības līguma izmaiņām, ceļot bibliotēku ekonomiskās krīzes apstākļos, un vērtētu optimālākos scenārijus bibliotēkas projekta turpmākai realizācijai, visi interesenti tiek laipni aicināti piedalīties un diskutēt „Delnas” noslēguma ziņojuma prezentācijā, kas notiks Rīgas Juridiskās augstskolas Senāta zālē Strēlnieku ielā 4. Dalībnieku reģistrācija no plkst. 10:30.

Informāciju sagatavoja:
Vineta Kleinberga
Projekta vadītāja
67285585, 28348271
vineta.kleinberga@delna.lv

Pievienot komentāru

  • deputati uz delnas
  •  

    Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52