×

Delna aicina Rīgas domes vadību izvērtēt SIA Rīgas satiksme valdes priekšsēdētāja atbilstību ieņemamajam amatam

Rīgā, 2010.gada 11.februārī
Delna vērsusies pie Rīgas domes priekšsēdētāja (), lūdzot izvērtēt SIA Rīgas satiksme valdes priekšsēdētāja atbildību par Valsts kontroles konstatētajiem pārkāpumiem, ieviešot elektronisko norēķinu sistēmu sabiedriskajā transportā un lemt par L.Bemhema atbilstību amatam.

Šodien publiskotais Valsts kontroles revīzijas ziņojums par Rīgas pašvaldības uzņēmuma SIA Rīgas satiksme eletrkoniskās norēķinu sistēmas ieviešanu sabiedriskajā transportā liecina par neefektīvu un nelietderīgu pašvaldības līdzekļu tērēšanu. Valsts kontrole ir secinājusi, ka SIA Rīgas satiksme pieņemtie lēmumi nepamatoti sadārdzinās sabiedriskā transporta pakalpojumu izmaksas un un tarifus, kā arī prasīs papildus Rīgas nodokļu maksātāju naudu kompensācijām pārvadātājam.

Delna uzskata, ka nav pieļaujams, ka pēc tik būtiskām problēmām, kādas Valsts kontrole konstatējusi e-talona ieviešanā Rīgas sabiedriskajā transportā, kā arī ņemot vērā ievērojamo sabiedriskā transporta biļešu cenu pieaugumu, pašvaldības ieguldījumu šajā uzņēmumā, netiek izvērtēta uzņēmuma vadītāja atbildība un atbilstība ieņemamajam amatam.

Delnas vēstuli skatīt šeit

Informāciju sagatavoja:
Līga Stafecka
67285585
liga.stafecka [at] delna.lv

 

Darbību
atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ finanšu mehānisma
un Norvēģijas finanšu mehānisma ietvaros un Latvijas valsts ar
Sabiedrības integrācijas fonda starpniecību. 

Pievienot komentāru

 •  

   

   

  Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52

   

  rokas_gramataddddddbilde

  empiric_1