×

Delna ceturtdienas protestā neatbalstīs kādu no prezidenta amata kandidātiem, aicina savlaicīgi atklāt citus kandidātus

Delna paziņo, ka tā neatbalsta nevienu no pašreizējiem Valsts prezidenta amata kandidātiem. Delna stingri iestājas pret oligarhu virzīto A.Bērziņu. Delna neatbalsta arī prezidentu V.Zatleru, jo ar savu līdzšinējo darbību līdz sestdienas paziņojumam par Saeimas atlaišanu viņš nav radījis pārliecību, ka spēs nodrošināt paša izvirzītās tiesiskuma atjaunošanas programmas īstenošanu.

Delna aicina atklāt visus Valsts prezidenta amata kandidātus, kurus partijas un citas sabiedrības grupas gatavo gadījumam, ja ceturtdien jauns prezidents netiktu ievēlēts. Saeimai un sabiedrībai pēc iespējas ātrāk jāsaprot potenciālās alternatīvas, lai radītu priekšstatu par spēles laukumu un iespēju līdz šī gada 7.jūlijam ievēlēt Valsts prezidentu, kas vadītu valsti ārā no oligarhu varas.

Delna aicina pie Saeimas ceturtdien, 2.jūnijā, 8:30 pulcēties ikvienu, kurš ir pret oligarhu varu un Latvijas nozagšanu, par tiesisku valsti un stipru KNAB. Delna uzskata, ka kvalitatīvas izmaiņas Latvijas politikā var panākt, sniedzot nepieciešamo atbalstu tiesībsargājošām iestādēm un KNAB, pārtraucot melu un paklausības politiku.

Plašāka informācija:

Kristaps Petermanis, Delnas direktors, 26788710, kristaps.petermanis@delna.lv

Pievienot komentāru

 •  

   

   

  Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52

   

  rokas_gramataddddddbilde

  empiric_1