×

10. Saeimai par N.Vilnīša atbrīvošanu no amata jālemj nekavējoties; tautai jābūt pie Saeimas lemšanas brīdī

Šodien kļuva zināms komisijas, kas vērtēja līdzšinējā KNAB priekšnieka N.Vilnīša atbilstību amatam, vienbalsīgs kritisks lēmums. Ministru kabinetam šis jautājums rīt jānodod Saeimai. Savukārt Saeimai jautājums par N.Vilnīša atbrīvošanu no amata jāiekļauj rītdienas sēdes darba kārtībā.

Ministru kabinetam un Saeimai ir jāpilda ģenerālprokurora vadītās komisijas rekomendācija, jo KNAB likumā šāda komisija ar profesionālu lietpratēju vairākumu tika paredzēta kā mehānisms, lai norobežotu KNAB no politiskas iejaukšanās.

“10.Saeima ar saviem līdzšinējiem lēmumiem ir demonstrējusi trīs cilvēku un to kabatas partiju personīgu interešu apmierināšanu uz sabiedrības rēķina. Pārējie politiskie spēki ir klusi un piekrītoši noraudzījušies šajā procesā, kas atklāti ir jāsauc par Latvijas nozagšanu. Lemjot atbrīvot N.Vilnīti no amata, katram 10.Saeimas deputātam individuāli ir dota iespēja parādīt valstisku domāšanu un būtiski stiprināt tiesiskumu”, komentē Delnas direktors Kristaps Petermanis.

Ņemot vērā to, ka rīt 7:30 notiks Ministru kabineta ārkārtas sēde, arī Saeima jau rīt varētu lemt par N.Vilnīša atbrīvošanu no amata. Lai atbalstītu stipru KNAB bez N.Vilnīša, aicinām ikvienu rīt pulcēties pie Saeimas brīdī, kad tā lems šo jautājumu. Delna savā Twitter, Facebook un Draugiem.lv kontā ziņos par aktuālajiem notikumiem.

Ikvienam ar savu klātbūtni rīt ir jāparāda Saeimai, ka tā nedrīkst slēpties aiz slēgtā balsojuma un atkārtot balsojumos par A.Šlesera kratīšanu, A.Bērziņu, A.Judinu un citreiz pieļautās kļūdas.

Plašāka informācija:
Kristaps Petermanis, Delnas direktors
26788710, kristaps.petermanis@delna.lv

Pievienot komentāru

 •  

   

   

  Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52

   

  rokas_gramataddddddbilde

  empiric_1