×

Delna viesosies Rīgas Celtniecības koledžā un Rīgas Tehniskajā universitātē

Biedrība “Sabiedrība par atklātību – Delna” šodien, 14. novembrī apmeklēs Rīgas Celtniecības koledžu un Rīgas Tehnisko universitāti (RTU), kur ar jauniešiem diskutēs par līdzdalību demokrātijā un korupciju. Sarunā ar RTU studentiem pievienosies arī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja pārstāvis.

“Pēdējā laikā ziņās bieži dzirdam par kārtējo korupcijas gadījumu. Bieži tajos iesaistīti profesionāļi no nozarēm, kurās apgrozās ievērojami līdzekļi, īpaši būvniecības. Ceram, ka topošo celtnieku, arhitektu un ekonomistu diskusijas ar Delnu un KNAB ļaus jauniešiem, nonākot reālajā Latvijas darba tirgū, izdarīt izvēles, kas nepakļaus nozieguma riskam ne viņus, ne uzņēmumus”, saka Kristaps Petermanis, Delnas direktors.

Jauniešu izglītošanas programmas ietvaros Delna šī gada rudenī līdz šim ir viesojusies 19 Latvijas skolās un diskutējusi ar vairāk kā 550 jauniešiem. Nodarbībās ar jauniešiem Delna ir skārusi tādus jautājumus kā kas ir demokrātija, ko jaunieši var darīt, lai veicinātu demokrātiju un tiesiskumu, kādu ietekmi uz demokrātiju atstāj korupcija un kā to mazināt.

Vizītes notiek sadarbībā ar F.Eberta fondu un ar Nīderlandes Karalistes vēstniecības, Eiropas Komisijas pārstāvniecības, Eiropas Parlamenta informācijas biroja un Atvērtās sabiedrības fonda atbalstu.

Kontaktpersona:
Evija Goluba, Delnas Jauniešu pilsoniskās izglītības projekta koordinatore
Tālr.: 29660930, e-pasts: evija.goluba@delna.lv

Attēls: ekrāņšāviņš no Google Maps

Pievienot komentāru

  •  

    Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52

    bilde

    empiric_1