×

Delna organizē diskusiju par Latvijas Nacionālās bibliotēkas projekta progresu

Ceturtdien, 20.septembrī no 11:00-12:30 notiks publiska diskusija par Latvijas Nacionālās bibliotēkas jaunās ēkas būvniecības aktualitātēm. Diskusijas vieta – makets ēkas būvlaukumā. 10:00 interesentiem tiks piedāvāta ekskursija ēkā. Obligāta iepriekšēja pieteikšanās, jo bez caurlaides objektā nebūs iespējams iekļūt.

Diskusijas dalībnieki varēs uzzināt par projekta aktualitātēm, kā arī nepastarpināti iztaujāt projekta vadītājus valsts un būvnieka pusē. Gan Kultūras ministrija, gan Nacionālā būvkompāniju apvienība ziņos par ēkas atvēršanu sabiedrībai, infrastruktūras projekta īstenošanu, izmaksu indeksācijas rezultātā radīto ietaupījumu valstij un tā ieturēšanu, kā arī citiem jautājumiem.

Diskusijā piedalīsies kultūras ministre Žaneta Jaunzeme-Grende, Nacionālās būvkompāniju apvienības padomes priekšsēdētājs Māris Saukāns. Aicināti arī citu projektā iesaistīto organizāciju pārstāvji. Diskusiju vadīs Kristaps Petermanis, biedrības „Sabiedrība par atklātību – Delna” direktors.

Pieteikšanās kārtība, pasākuma norises vieta

Lai pieteiktos dalībai diskusijā un ekskursijā, lūdzam rakstīt uz lnb@delna.lv vai zvanīt 67285585, norādot savu vārdu un uzvārdu, pārstāvēto organizāciju (ja attiecināms) un personas kodu. Pieteikšanās termiņš – līdz 11:00 trešdien, 19.septembrī.

Pieteikties lūdzam savlaicīgi, jo maksimālais ekskursijas dalībnieku skaits ir 25 cilvēki, bet diskusijas – 40.
Plašāka informācija
Kristaps Petermanis, Delnas direktors, kristaps.petermanis@delna.lv, 26788710

Pievienot komentāru

  • deputati uz delnas
  •  

    Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52