×

Delna aicinās deputātus noteikt savu noslieci uz korupciju

Rīt, 22.novembrī, Delna Saeimas deputātiem dāvinās “Korupmetru”. Tas ir efektīvs un pat analogo tehnoloģiju cienītājiem draudzīgs rīks savas noslieces uz korupciju noteikšanai.

“Korupmetrs ļaus ikvienam deputātam saprast, vai ar viņa godaprātu viss ir kārtībā, vai tomēr ir pēdējais brīdis kaltēt sausiņus dzīvei nebrīvē. No rītdienas sevi pakļaut Korupmetra sensoriem varēs arī katrs Latvijas iedzīvotājs digitālajā vidē. Korupmetrs katram deputātam, ministram un iedzīvotājam būtu jālieto vismaz vienreiz mēnesī, lai cilvēks būtu drošs, ka KNAB darbiniekus viņš redzēs tikai TV ekrānā”, saka Delnas direktors Kristaps Petermanis.

Korupmetrs pie Saeimas tiks dalīts 10:30 plenārsēdes pārtraukumā. Pēc tam Delna Korupmetru nogādās arī Ministru kabinetam un Rīgas domei. Korupmetra elektroniskā versija mājos Delnas profilā sociālajā tīklā Facebook.

Ar iespēju ikvienam noteikt savu noslieci uz korupciju Delna uzsāk šī gada atbalstītāju aktivizēšanas kampaņu, aicinot ziedot organizācijas pretkorupcijas darbam.

Ziedojumu piesaistes kampaņu finansē Transparency International sekretariāts. Delna ir Transparency International Latvijas nodaļa. Kampaņu informatīvi atbalsta portāli tvnet.lv, ir.lv, apollo.lv, politika.lv, laikraksts.com.

Plašāka informācija:
Kristaps Petermanis, Delnas direktors, 26788710, kristaps.petermanis@delna.lv

Atspoguļojums medijos

TV3 22.11.2012. sižets no 21:00 minūtes

Pievienot komentāru

  • deputati uz delnas
  •  

    Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52