×

Delna izvirzīs Latvijas 2013.gada prioritātes korupcijas ierobežošanai

Trešdien, 9.janvārī biedrība „Sabiedrība par atklātību – Delna” aicina uz pasākumu “Prioritātes korupcijas ierobežošanai Latvijai 2013.gadā”. Delna iepazīstinās ar priekšlikumiem, kuru ieviešana ļautu būtiski samazināt korupcijas līmeni Latvijā un 2014.gadu sagaidīt labākā sabiedrībā un valstī. Atskatīsimies arī uz to, kā šai koalīcijai veicies ar “Pirmo 10 soļu, kā atgūt nozagto valsti” izpildi, ko Delna sagatavoja 2011.gadā pirms Saeimas ārkārtās vēlēšanām.

“Jaunu gadu labi sākt ar vismaz dažiem svarīgiem, bet sasniedzamiem mērķiem. Esam definējuši Latvijai svarīgākās lietas, lai nākamajā gadā korupcijas Latvijā būtu mazāk. Ceram, ka ikviens no mums, bet, īpaši, politiķi un augstākās amatpersonas tos iekļaus arī savos gada apņemšanos sarakstos, bet vēlētāji atcerēsies pirms šī un nākamā gada vēlēšanām,” saka Inese Voika, Delnas padomes priekšsēdētāja.

Pasākumā piedalīsies Aivars Endziņš, bijušais Satversmes tiesas priekšsēdētājs un Delnas padomes loceklis, Inese Voika, Delnas padomes priekšsēdētāja un Kristīne Dupate, Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes docente un trauksmes cēlēju tiesiskās aizsardzības Latvijā izvērtējuma autore. Vairāki Delnas atbalstītāji pastāstīs, kāpēc uzskata korupciju Latvijā par problēmu un kāpēc viņiem ir svarīgs Delnas darbs.

Pasākums 9.janvārī no 11:00 līdz 12:15 notiks viesnīcas “Neiburgs” bibliotēkā, Jaunielā 25/27, Rīgā.

Plašākam komentāram:
Kristaps Petermanis, Delnas direktors, 26788710, kristaps.petermanis@delna.lv

Pievienot komentāru

  • deputati uz delnas
  •  

    Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52