×

Konference „ Atbildība un laba pārvaldība biznesā”

Print2013.gada 14.februārī Sabiedrība par atklātību – Delna sadarbībā ar Latvijas un ārvalstu tirdzniecības kamerām rīko konferenci „Atbildības un laba pārvaldība biznesā – laiks rīcībai” Baltijas jūras reģiona ietvaros.  Šī konference iepazīstinās ar jaunākajām biznesa atklātības iniciatīvām un uzņēmumu pieredzi pozitīvu pārmaiņu radīšanā. Uzņēmēju organizācijas izvirzīs priekšlikumus uzņēmējdarbības vides uzlabošanai Latvijā.

Visas dienas garumā Rīgas Biznesa Skolā ieinteresētās puses diskutēs par tādām tēmām kā uzņēmējdarbības vides atklātība, valsts un pašvaldību kapitālsabiedrību pārvaldība un instrumenti uzņēmējdarbības vides atklātības uzlabošanai.

Konferences ietvaros tiks prezentēts starptautiskais „Uzņēmējdarbības atklātības indekss” . Ar to auditoriju iepazīstinās Transparency International starptautiskā sekretariāta privātā sektora darba vadītāja un bijusī ASV Citibank viceprezidente Kārena Egera (Karen Egger).  Zviedrijas un Norvēģijas kolēģi iepazīstinās ar savās valstīs veiktajiem pētījumiem. Siemens atbilstības kontroles reģionālais vadītājs Mika Vikvists  (Mike Winquist) iepazīstinās ar uzņēmuma kontroles un pārvaldības sistēmu.

Konferences otrajā daļā  par valsts un pašvaldību kapitālsabiedrību pārvaldību uzstāsies LR Ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts. Savu skatu uz valsts kapitālsabiedrību pārvaldības būtiskākajiem aspektiem sniegs Baltijas korporatīvās pārvaldības institūta pārstāvis Latvijā Džastins Bankrofts (Justin W. Bancroft). Izskanēs piemēri no Privatizācijas aģentūras, Latvenergo un bankas Citadele.

Pasākuma noslēgumā KNAB vadītājs Jaroslavs Streļčenoks iepazīstinās ar Latvijai veicamajiem uzdevumiem biznesa vides uzlabošanai. Ārvalstu investoru padomes priekšsēdtēājs Džerijs Virts (Jerry Wirth) un Delnas direktors Kristaps Petermanis diskutēs par dienas kārtību valdībai, kas ir nepieciešama uzņēmējdarbības vides atklātības veidošanai.

Konferences gaitu 9:30-15:30 tiešsaistētranslēs internetā Delnas mājas lapā www.delna.lv.

Konference notiek ar Nīderlandes Karalistes vēstniecība Rīgā, Norvēģijas Karalistes vēstniecība Rīgā, Transparency International Sekretariāta, kā arī vairāku privātu un korporatīvu ziedotāju atbalstu.

Kontaktpersona: Evija Goluba, evija.goluba, mob.+371 29660930

Print

Pievienot komentāru

  • deputati uz delnas
  •  

    Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52