×

ESF projekta pēdējais posms

ESF un ES karogs - logoSabiedrība par atklātību Delna Eiropas Sociālā fonda projekta ietvaros iesāk pēdējo posmu savu darbinieku, biedru, brīvprātīgo un partnerorganizāciju apmācību un kapacitātes celšanu efektīvai līdzdalībai lēmumu pieņemšanas procesā un publisko pakalpojumu sniegšanā labas pārvaldības sekmēšanai un korupcijas mazināšanai. 

Sākot ar augusta vidu līdz pat oktobra vidum plānots intensīvs apmācību grafiks, ar visām plānotajām apmācībām var iepazīties ŠEIT.

23.augustā projekta ietvaros notiks vienīgais A.Grišānes seminārs juridisko pakalpojumu sniedzējiem par juridisko pakalpojumu pielāgošanu kvalitātes standartiem, semināra ietvaros kā vieslektore uzstāsies I.Kažoka, kas stāstīs par projekta ietvaros uzrakstīto Korupcijas upura rokasgrāmatu.

Augusta pēdējās dienās darbiniekiem, biedriem, partneriem un brīvprātīgiem I.Spriņģe stāstīs par pētnieciski žurnālistiku un tās aktualitātēm. I.Spriņģe ir Re:Baltcia vadītāja, kas ir Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs. Pēdējā gada laikā Re:Baltica ir pētījis tādas būtiskas tēmas kā mazās algas, nodokļu kari, mazo algu cilpā, viena nedēļa zivju fabrikā u.c.

Delnai pievienojoties diviem jauniem juristiem G.Jankovam un J.Gekam, Delnas juridiskais centrs atsācis savu aktīvo darbu, tieši tāpēc arī tiek atsākts darbs ar brīvprātīgajiem juristiem, kas ir nozīmīgs atbalsts Delnas darbam, lai mēs varētu risināt pēc iespējas vairāk problēmjautājumu un jomu. 7., 13., un 14.spetembrī seminārus vadīs A.Grišāne un K.Petermanis. Semināros piedalīsies arī Delnas Juridiskā centra jaunie darbinieki. Darbs ar brīvprātīgajiem arī turpinās, seminārus vadīs Aiga un Kristaps 21., 28.septembrī un 5.oktobrī.

Kā noslēdzošais apmācību seminārs būs I.Vaivares četru stundu seminārs par komunikāciju ar valsts pārvaldes institūcijām prasmju un spēju pilnveidei un attīstīšanai, kā arī A.Grišānes četru stundu seminārs par politikas plānošanas un ieviešanas procesu juridiskajiem jautājumiem. Seminārs notiks 11.oktobrī.

Projekta ietvaros arī notiks projekta izvērtēšanas pasākums, kas tiek plānots 19.oktobrī, kurā piedalīties tiek aicināti visi Delnas darbinieki, biedri, brīvprātīgie, kā arī projekta partneri, kas līdz šim ir piedalījušies projekta aktivitātēs un vēlētos izteikt savu viedokli par projektā gūtajām zināšanām un to pielietojumu nākotnē.

Plašāka informācija,
Evija Goluba, evija.goluba@delna.lv

Projekta īstenošanai paredzētās kopējās attiecināmās izmaksas ir 22 031,59 LVL; no kurām Eiropas Sociālā fonda finansējums ir 20 284,48 LVL jeb 92,07% un privātās attiecināmās izmaksas – 1 747,11 LVL jeb 7,93% no visām izmaksām. Apakšaktivitāti administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu.

 

Pievienot komentāru

  • deputati uz delnas
  •  

    Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52