×

PARAKSTIET INICIATĪVU: PAR ATKLĀTU ALGU VALSTS PĀRVALDĒ

.

Reaģējot uz Satversmes tiesas spriedumu, kura rezultātā kopš 8. marta netiek publicēta informācija par valsts pārvaldē strādājošajiem ik mēnesi izmaksāto atlīdzību, biedrība “Sabiedrība par atklātību – Delna” platformā Manabalss.lv ir izveidojusi iniciatīvu PAR ATKLĀTU ALGU VALSTS PĀRVALDĒ!

 

Ņemot vērā, ka tiesa apstrīdētās normas atzina par spēkā neesošām, nevis vērtējot tās pēc būtības, bet konstatējot pārkāpumus likumdošanas procedūrā, Delna aicina Saeimu ar likumu noteikt, ka visām valsts un pašvaldību institūcijām savās mājaslapās ik mēnesi jāpublisko amatpersonām un darbiniekiem izmaksātā atlīdzība līdz ar personas vārdu un uzvārdu.

 

Iniciatīvai pievienotajā dokumentā Delna skaidro, kādā veidā būtu grozāms Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likums.

 

Aicinām Jūs parakstīt iniciatīvu un pastāstīt par to citiem! PALDIES!

 

Vairāk informācijas par iniciatīvu: Zane Zvirgzdiņa, biedrības “Sabiedrība par atklātību – Delna” juriste, zane.zvirgzdina@delna.lv, +371 67285585. 

 

Iniciatīva sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikācijas saturu atbild Sabiedrība par atklātību – Delna.

Pievienot komentāru

 •  

   

   

  Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52

   

  rokas_gramataddddddbilde

  empiric_1