×

APTAUJA PAR ATVĒRTAJIEM DATIEM – AICINĀM AIZPILDĪT ANKETU!

Biedrība “Sabiedrība par atklātību – Delna” (Delna) kopā ar nevalstiskajām organizācijām Transparency International Lithuania un Open Knowledge Sweden veic pētījumu par atvērtajiem datiem un to izmantošanas potenciālu. Pētījuma ietvaros organizācijas veic aptauju trijās Baltijas valstīs un četrās Ziemeļvalstīs.

.

Aicinām Jūs piedalīties aptaujā “Atvērtie valsts pārvaldes dati cīņā ar politisko korupciju Baltijas un Ziemeļvalstu reģionā”. Lielākā daļa aptaujas jautājumu ir ar atbilžu variantiem, tāpēc aptaujas aizpildīšana kopumā aizņems aptuveni 10 minūtes. Aptauju varēs aizpildīt līdz 27. septembrim, ejot uz saiti https://forms.gle/kubeWTM9fDPKaaaK9.

.

Aptaujas rezultātā Baltijas un Ziemeļvalstu valdībām tiks iesniegtas rekomendācijas par to, kādiem datiem būtu jābūt pieejamiem atvērto datu formātā un kas būtu darāms, lai veicinātu datu atkārtotu izmantošanu un iedzīvotāju zināšanas un datu apstrādes prasmes.

.

Pētījums tiek veikts projekta “Pretkorupcijas datu ekosistēmas veidošana Baltijā un Ziemeļvalstīs”, ko finansiāli atbalsta Ziemeļvalstu ministru padomes birojs Latvijā. Vairāk informācijas par projektu: https://delna.lv/lv/informacija-par-delnu/projekti/pretkorupcijas-datu-ekosistemas-veidosana-baltija-un-ziemelvalstis/.

.

Būsim pateicīgi par veltīto laiku aptaujas aizpildīšanai.

Ja Jums ir jautājumi par aptauju vai ja vēlaties  uzzināt vairāk par projektu, aicinām sazināties ar vadošo pētnieku Antonio Greko, rakstot e-pastu uz antonio@delna.lv, vai sazināties ar Delnu, rakstot e-pastu uz ti@delna.lv. 

Pievienot komentāru

  •  

    Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52

    dddddd

    bilde

    empiric_1