×

PRETKORUPCIJAS NEDĒĻAS NOTIKUMI

Šodien, 2019. gada 9. decembrī visā pasaulē atzīmē Starptautisko pretkorupcijas dienu. Latvijas galvenā pretkorupcijas nevalstiskā organizācija “Sabiedrība par atklātību – Delna” aicina ikvienu atskatīties uz šo gadu, kā arī turpmāk iesaistīties cīņā pret korupciju.

.

Šonedēļ aicinām piedalīties divos pasākumos un parakstīt Starptautisko pretkorupcijas deklarāciju:

.

1) Viesoties Delnas birojā 9. decembrī plkst. 17.00–20.00, lai atzīmētu Starptautisko pretkorupcijas dienu, kā arī uzzinātu, kāpēc un kā kļūt par Delnas biedru, kāpēc ziedot Delnas pro bono darbam un, ko iespējams paveikt kā Delnas brīvprātīgajam.

.

2) Trešdien, 11. decembrī, plkst. 14.00–17.00. aicinām piedalīties konferencē “Godīgi publiskie iepirkumi: digitalizācija, atklātība, konkurence”, kas notiks Latviešu biedrības namā (iepriekšēja reģistrācija obligāta).

.

3) Parakstīt Starptautisko pretkorupcijas deklarāciju un apsolīt

  • Nedošu kukuļus!
  • Nemeklēšu iespējas saņemt kukuļus!
  • Kopā ar citiem iestāšos par no korupcijas brīvu sabiedrību!
  • Celšu trauksmi par korupcijas gadījumiem!
  • Atbalstīšu tikai tādus politiķus un amatpersonas, kas iestājas pret korupciju un savā darbā demonstrē atklātību, godprātību un ētisku darbību!

Starptautiskā pretkorupcijas deklarācija ir organizācijas Transparency International iniciatīva, kas atbilst ANO Pretkorupcijas konvencijai un Delnas vērtībām: atklātībai, atbildīgumam, godīgumam, solidaritātei, drosmei, taisnīgumam, demokrātijai.

Dalies ar pretkorupcijas deklarāciju Tviterī
.

4) Atbalsti Delnas pro bono darbu korupcijas mazināšanai, izmantojot lietotni Mobilly vai ziedojot ar PayPal vai interneta bankas pārskaitījumu. Paldies visiem, kuri jau ir atbalstījuši vai plāno atbalstīt Delnu!

.

KOPĀ VARAM PANĀKT PĀRMAIŅAS!

Pievienot komentāru

  • deputati uz delnas
  •  

    Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52