×

DELNAS PODKĀSTA 1. EPIZODE PAR KORUPCIJAS UZTVERES INDEKSA REZULTĀTIEM

Debitējam ar Delnas podkāstu, kurā aicinām noklausīties eksperta viedokli par šobrīd aktuālu tēmu.

Pirmajā sērijā Delnas direktore Liene Gātere sarunājas ar pretkorupcijas ekspertu Valtu Kalniņu par 2019. gada Korupcijas uztveres indeksa rezultātiem. Skaidrosim, kāpēc Latvijas rezultāti Korupcijas uztveres indeksā ir tieši tādi, un kā tos vērtēt.

“Mums pēdējos gados daudzas korupcijas afēras ir atklātas un ir radies iespaids, ka ir jomas, kur viss ir korumpēts. Bet varbūt dažu tuvāko gadu laikā spējam uz šo atklājumu pamata savākties un situāciju tomēr labāk kontrolēt gan pašvaldībās, gan valsts uzņēmumos,” atzīst Valts Kalniņš.

Korupcijas uztveres indeksu ik gadu publicē starptautiskā pretkorupcijas organizācija Transparency International un tas ir pasaulē visplašāk lietotais publiskā sektora korupcijas līmeņa indikators. Delna ir starptautiskās pretkorupcijas organizācijas Transparency International nodaļa Latvijā.

.

.

Ieraksts ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par ieraksta saturu atbild “Sabiedrība par atklātību – Delna”.

 

.

Pievienot komentāru

  • deputati uz delnas
  •  

    Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52