×

28. APRĪLĪ VEBINĀRS “PUBLISKIE IEPIRKUMI LATVIJAS PAŠVALDĪBĀS UN SABIEDRĪBAS IESAISTE IEPIRKUMU MONITORĒŠANĀ”

Biedrība “Sabiedrība par atklātību – Delna” aicina piedalīties vebinārā “Publiskie iepirkumi Latvijas pašvaldībās un sabiedrības iesaiste iepirkumu monitorēšanā”, kas notiks otrdien, 2020. gada 28. aprīlī, pl. 15.00-16.00, video-konferenču platformā Zoom.

Aicinām piedalīties Latvijas pašvaldību publisko iepirkumu speciālistus, kā arī ikvienu, kas savā darbā saskaras ar publiskajiem iepirkumiem – valsts un pašvaldību darbiniekus, NVO un uzņēmējus, kuri vēlas:

  • Uzzināt par Integritātes paktu kā efektīvu rīku publisko iepirkumu uzraudzībā un valdības apņemšanos to ieviest Latvijas pašvaldībās 4. Atvērtās pārvaldības partnerības rīcības plāna ietvaros, kā arī iepazīties ar publisko iepirkumu paraugnolikumiem un uzzināt kā tie var palīdzēt pašvaldībai veicināt efektivitāti un godprātību publiskajos iepirkumos;
  • Uzzināt no Iepirkumu uzraudzības biroja par pārkāpumiem publiskajos iepirkumos, par kuriem ir nepieciešams ziņot tiesībaizsardzības iestādēm un kā to var izdarīt, izmantojot Latvijas Trauksmes celšanas mehānismu;
  • Uzzināt, kāda veida atbalstu konfidenciāli iespējams saņemt Delnas “Trauksmes celšanas Centrā” un kam pievērst uzmanību Covid-19 laikā;  u.c.

Aicinām reģistrēties šeit: Reģistrācijas forma – vebinārs “Publiskie iepirkumi Latvijas pašvaldībās un sabiedrības iesaiste iepirkumu monitorēšanā”

Reģistrētiem dalībniekiem tiks nosūtīta detalizēta informācija par pieslēgšanos vebināram video-konferenču platformā Zoom.

DETALIZĒTU VEBINĀRA PROGRAMMU LEJUPIELĀDĒJIET ŠEIT

 

Papildus jautājumu gadījumā, lūdzu rakstīt: zane.zvirgzdina@delna.lv

Pievienot komentāru

  • deputati uz delnas
  •  

    Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52