×

DELNA PRO BONO UZRAUDZĪS CENTRALIZĒTOS IEPIRKUMUS

.

DELNA UZRAUDZĪS INDIVIDUĀLO AIZSARDZĪBAS UN DEZINFEKCIJAS LĪDZEKĻU CENTRALIZĒTOS IEPIRKUMUS

.

Lai sekmētu atklātību, godīgu konkurenci un efektīvu valsts līdzekļu izlietošanu, biedrība Delna ir atsaukusies Aizsardzības ministrijas aicinājumam uzraudzīt Covid-19 ierobežošanai nepieciešamo individuālo aizsardzības un dezinfekcijas līdzekļu centralizētos iepirkumus.

.

Atbilstoši Delnas un Aizsardzības ministrijas sadarbības līgumam, līdz ārkārtējās situācijas beigām Delna uzraudzīs Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centra (VAMOIC) izveidotās iepirkumu komisijas un Aizsardzības ministrijas izveidotās Valsts centralizēto rezervju iepirkumu darba grupas (darba grupa) darbu. VAMOIC veic centralizētos iepirkumus visu valsts institūciju vajadzībām kopš 2020. gada 2. aprīļa.

.

Delna uzraudzīs, vai VAMOIC, darba grupa un pārējās atbildīgās institūcijas ievēro pieņemto ārkārtas situācijas iepirkumu veikšanas procedūru. Delnai paredzētas tiesības kā novērotājam piedalīties visās procesu stadijās, tajā skaitā darba grupas sanāksmēs un Iepirkumu komisijas sēdēs, kā arī būs nodrošināta piekļuve visai iepirkumu dokumentācijai.

.

Delna par uzraudzības funkciju veikšanu no Aizsardzības ministrijas nesaņems atlīdzību, bet darbu veiks pro bono (bez atlīdzības). Uzraudzību veiks Delnas juriste Zane Zvirgzdiņa.

.

5. maijā plkst. 10.00-10.30 Delnas Facebook tiešraidē sarunāsimies ar Aizsardzības ministru Arti Pabriku. Mediju pārstāvjus un citus interesentus, kuri vēlētos uzdot jautājumus, lūdzam atsūtīt savu kontaktinformāciju uz e-pastu ti@delna.lv līdz 4. maija plkst. 17.00. Jautājumus iepriekš rakstiski iespējams uzdot arī Facebook pasākuma lapā

.

SADARBĪBAS LĪGUMS PAR ĀRKĀRTĒJĀ SITUĀCIJĀ VEIKTO IEPIRKUMU UZRAUDZĪBU

.

Vairāk informācijas: Zane Zvirgzdiņa, biedrības “Sabiedrība par atklātību – Delna” juriste, zane.zvirgzdina@delna.lv, www.delna.lv.

(Attēls: Pexels.com)

Pievienot komentāru

  • deputati uz delnas
  •  

    Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52