×

APTAUJA PAR IEPIRKUMU UZRAUDZĪBU

Biedrība “Sabiedrība par atklātību – Delna” kopā ar Iepirkumu uzraudzības biroju veic aptauju par iespējām un izaicinājumiem, kas saistīti ar sabiedrības iesaisti pašvaldību iepirkumu uzraudzībā, kurā aicina piedalīties pašvaldību speciālistus un NVO pārstāvjus.

.

Aptaujas rezultāti mums palīdzēs izvērtēt, kā veiksmīgāk  īstenot Atvērtās pārvaldības rīcības plānā 2020.-2021. gadam ietverto valdības apņemšanos sekmēt lielāku atklātību par publiskajiem iepirkumiem. 

.

Aptauju veido deviņi jautājumi (astoņi jautājumi ar atbilžu variantiem un viens atvērtā tipa jautājums), dalība tajā aizņems līdz 10 minūtēm laika. Dalība aptaujā ir anonīma – atbildes tiks izmantotas tikai apkopotā veidā.

.

Aptauja pašvaldību speciālistiem: https://forms.gle/R5ztutYm5Lnf3GfE8

Aptauja NVO pārstāvjiem: https://forms.gle/btvmse81W5GfKvtE9

.

Paldies par veltīto laiku aptaujas aizpildīšanai! 

.

Ja Jums ir jautājumi par aptauju vai ja vēlaties  uzzināt vairāk par projektu, aicinām sazināties ar Delnu, rakstot Delnas juristei Zanei Zvirgzdiņai uz e-pastu zane.zvirgzdina@delna.lv.  

.

Aptauja ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par aptaujas  saturu atbild “Sabiedrība par atklātību – Delna”.

Pievienot komentāru

 •  

   

   

  Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52

   

  rokas_gramataddddddbilde

  empiric_1