×

APTAUJA PAR IEPIRKUMU UZRAUDZĪBU

Biedrība “Sabiedrība par atklātību – Delna” kopā ar Iepirkumu uzraudzības biroju veic aptauju par iespējām un izaicinājumiem, kas saistīti ar sabiedrības iesaisti pašvaldību iepirkumu uzraudzībā, kurā aicina piedalīties pašvaldību speciālistus un NVO pārstāvjus.

Aptaujas rezultāti mums palīdzēs izvērtēt, kā veiksmīgāk  īstenot Atvērtās pārvaldības rīcības plānā 2020.-2021. gadam ietverto valdības apņemšanos sekmēt lielāku atklātību par publiskajiem iepirkumiem. 

Aptauju veido deviņi jautājumi (astoņi jautājumi ar atbilžu variantiem un viens atvērtā tipa jautājums), dalība tajā aizņems līdz 10 minūtēm laika. Dalība aptaujā ir anonīma – atbildes tiks izmantotas tikai apkopotā veidā.

Aptauja pašvaldību speciālistiem: https://forms.gle/R5ztutYm5Lnf3GfE8

Aptauja NVO pārstāvjiem: https://forms.gle/btvmse81W5GfKvtE9

.Paldies par veltīto laiku aptaujas aizpildīšanai! 

Ja Jums ir jautājumi par aptauju vai ja vēlaties  uzzināt vairāk par projektu, aicinām sazināties ar Delnu, rakstot Delnas juristei Zanei Zvirgzdiņai uz e-pastu zane.zvirgzdina@delna.lv.  

 

Aptauja ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par aptaujas  saturu atbild “Sabiedrība par atklātību – Delna”.

Pievienot komentāru

  • deputati uz delnas
  •  

    Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52