×

PAR DELNAS DIREKTORI KĻŪS INESE TAURIŅA, KOMANDAI PIEVIENOJAS AGNIJA BIRULE

Liene Gātere, biedrības “Sabiedrība par atklātību – Delna” direktore atstāj darbu Delnā pēc vairāk nekā četru gadu darba. Liene bija direktore no 2018. gada jūnija, pirms tam no 2017. gada oktobra pildīja vadītājas pienākumus. Delnas padome direktores amatā ir apstiprinājusi Inesi Tauriņu, kas amatu pārņems 2020. gada 1. novembrī.

Delnas padomes priekšsēdētājs Kārlis J. Ātrens: “Ar šīm izmaiņām mēs saglabāsim augstu Delnas darbības līmeni, jo Delnas vadības pāreja no Lienes uz Inesi būs pavisam gluda un nodrošinās nepārtrauktību projektu īstenošanā un mērķu sasniegšanā. Vēlam Inesei drosmi, spēku un izturību Delnas direktora amatā.”

Inese Tauriņa ir Delnas direktores vietniece kopš 2019. gada septembra, Delnas projekta Alianse pret korupciju Latvijā vadītāja kopš 2019. gada jūnija, pirms tam no 2017. gada marta līdz 2019. gada maijam bijusi Delnas padomes locekle, Delnas biedre kopš 2011. gada. Inesei ir Leidenes Universitātes (Nīderlande) maģistra grāds Eiropas Savienības studijās un Rīgas Stradiņa universitātes maģistra grāds komunikācijas un informācijas zinātnēs. Inesei Tauriņai ir nepilnu 20 gadu pieredze komunikācijas nozarē, kā arī dažādas nevalstiskajās organizācijās.

Delnas komandu novembra vidū papildinās arī interešu aizstāvības un projektu vadītāja Agnija Birule, kurai ir vairāk nekā astoņu gadu pieredze dažādos amatos valsts pārvaldē (Valsts policijā, Latvijas Institūtā, Rīgas Stradiņa universitātē). Agnijai Birulei ir maģistra un bakalaura grāds politikas zinātnē, Latvijas Universitātē. Delnas padome vēl Agnijai drosmi un spēku uzņemties jauno amatu, un, lai ikdienas darbs sabiedrības labā nes gandarījumu un prieku.

Inese Tauriņa: “Delna ir gan tās biroja darbinieki un padome, gan arī nepilni 100 biedri, kā arī brīvprātīgie. Mēs jau vairāk nekā 22 gadus esam nomodā par atklātību, taisnīgumu un demokrātisku sabiedrību, kas ir brīva no korupcijas. Delna turpinās strādāt ar trauksmes celšanas, naudas atmazgāšanas, partiju finansēšanas, atvērto datu jautājumiem, kā arī tiesībsargājošo institūciju uzraudzību un tiesiskuma stiprināšanu, veicinās atklātības praksi Latvijas skolās, pētīs Latvijas pašvaldību atklātības līmeni. Šie un citi jautājumi lēnām un neatlaidīgi mazina korupciju Latvijā.”

“Visas Delnas padomes vārdā izsakām lielu pateicību Lienei Gāterei par ieguldījumu Delnas attīstībā, par veiktajiem darbiem un panākumiem. Novēlam, lai Liene turpina strādāt līdzīgās jomās Latvijas labā,” Kārlis J. Ātrens.

“Sabiedrība par atklātību – Delna” dibināta 1998. gadā kā starptautiskās pretkorupcijas organizācijas Transparency International Latvijas nodaļa. Delna ir sabiedriskā labuma organizācija, kas veic tiesību „sargsuņa” un trauksmes cēlēja lomu un iestājas par atklātu, taisnīgu un demokrātisku sabiedrību, kas ir brīva no korupcijas.

Kārlis J. Ātrens
Padomes priekšsēdētājs
“Sabiedrība par atklātību – Delna”

Pievienot komentāru

  •  

    Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52

    dddddd

    bilde

    empiric_1