×

VĒSTNIEKI, LATVIJAS AMATPERSONAS UN DELNA NORĀDA UZ SABIEDROTO SADARBĪBAS NOZĪMI KORUPCIJAS APKAROŠANĀ

Starptautiskajā pretkorupcijas dienā ASV vēstnieks Latvijā, Latvijas Valsts prezidents Egils Levits, vairākas Latvijas valsts amatpersonas, kā arī citi ārvalstu vēstnieki un “Sabiedrības par atklātību – Delna” direktore Inese Tauriņa kopīgā video paziņojumā norāda, kā korupcija grauj suverenitāti un drošību, kā arī uzsver sabiedroto sadarbības nozīmi korupcijas apkarošanā.

Vēstnieks Kārvails sacīja, ka korupcija iztukšo resursus, kuru mērķis ir palīdzēt pilsoņiem, un vājina mūsu kolektīvo drošību un nāciju suverenitāti. “ASV ir lepnas, ka atbalsta Latvijas korupcijas apkarošanas reformu programmu,” piebilda Kārvails.

Prezidents Egils Levits uzsvēra, ka mūsu brīvība un neatkarība ir NATO un Eiropas Savienības pamatvērtības, kuras izpaužas mūsu demokrātiskajās valsts iekārtās. “Mums ir ārkārtīgi svarīga likuma vara, bez kuras tās nevar pastāvēt. Milzīgs drauds likuma varai ir korupcija, tāpēc cīņai pret korupciju ir jābūt nozīmīgam mūsu individuālās un kopīgās aizsardzības elementam,” atzina Levits.

“Sabiedrība par atklātību – Delna” direktore Inese Tauriņa mudināja saglabāt modrību. “Cīņa nav galā, jo tie, kuri vēlas iedragāt mūsu brīvību, turpinās savu darbu. Mēs šajā cīņā esam kopā ar Latviju, jo mēs esam stiprāki tad, kad mēs visi esam pārticībā, stabili un drošībā,” teica Tauriņa.

Sīkāk lasiet Delfi rakstā -> 

Paldies ASV, Kanādas, Zviedrijas, Norvēģijas un Somijas vēstniecībām par atbalstu!

Pievienot komentāru

 •  

   

   

  Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52

   

  rokas_gramataddddddbilde

  empiric_1