×

AICINĀM IEPAZĪTIES AR DELNAS KOMANDU

Aicinām iepazīties ar “Sabiedrības par atklātību – Delna” komandu – cilvēkiem, kas stāv aiz vārda Delna un tās darbiem. Papildu informācija Delnas mājaslapas sadaļā Cilvēki.

Agnija Birule

Agnija ir Delnas interešu aizstāvības un projektu vadītāja, kas Delnas komandai pievienojās 2020. gada novembra vidū. Iepriekš Agnija ir strādājusi Rīgas Stradiņa Universitātē, Latvijas Institūtā un Valsts policijā. Par pievienošanos Delnai Agnija saka: “Es augstu novērtēju iespēju ienest pozitīvas pārmaiņas mūsu sabiedrībā, tas ir viens no priekšnosacījumiem, kāpēc es pievienojos Delnas komandai. Ar savu darbu mēs netieši radām vidi, kurā ikviens var augt godīgāk un atklātāk. Tas rada gandarījuma sajūtu par savu darbu, un mudina tiekties uz lielākiem sasniegumiem.”

Antonio Greko

Antonio Delnas komandai pievienojās 2016. gada septembrī kā praktikants no Itālijas, vēlāk turpināja darbu kā pētnieks un projektu vadītājs. Par darbu Delnā Antonio saka: “Man patīk darbs Delnā, jo man patīk veikt pētījumus un analīzi par korupcijas apkarošanas jautājumiem, un Delna ir īstā vieta, kur to darīt. Tā ir dinamiska darba vide un intriģējošiem izaicinājumiem piepildīts darbs, kas man ļauj augt kā profesionālim šajā jomā.”

Inese Tauriņa

Inese Delnai pievienojās 2011. gadā, kad iestājās kā biedrs. No 2017. līdz 2019. gadam Inese bija Delnas Padomes locekle, taču 2019. gada jūnijā pievienojās birojam, sākot vadīt Aliansi pret korupciju Latvijā. Kopš 2020. gada novembra ir Delnas direktore. Inese atzīst: “Darbs Delnā ir ļoti izaicinošs. Ikviens Delnas komandas spēlētājs ir drosmīgs, apņēmīgs un godprātīgs. Mēs redzam, ka pārmaiņas varam panākt jau šodien, taču apzināmies, ka biežāk uz tām ir jāgaida diezgan ilgi. Tādēļ visa komanda “turam roku uz pulsa”!

Krista Asmusa

No 2020. novembra Krista ir Delnas juridiskā konsultante. Kristas darba pieredzē ietilpst juridiskais darbs gan tiesā, gan valsts iestādē, gan arī starptautiskā uzņēmumā. Iepriekšējā darba pieredze ir attīstījusi argumentācijas, komunikācijas un pētniecības prasmes kā dzimtajā latviešu, tā arī angļu valodā. Par pievienošanos Delnas komandai Krista norāda: “Juridiskajā nozarē izlēmu darboties, jo vēlos cīnīties par taisnību un iestāties par mazāk aizsargātām sabiedrības grupām un personām. Delnā saskatīju iespēju īstenot to mērķi, ar kuru vispār izvēlējos juridisko profesiju, kā arī iespēju ietekmēt ne tikai vienu vai vairāku atsevišķu gadījumu risināšanu, bet iespaidot un sniegt savu pienesumu procesos valsts mērogā, tostarp likumdošanas procesos.”

Olafs Grigus

Olafs ir Delnas pētnieks un projektu vadītājs, kurš Delnas komandā pievienojās 2021. gada martā. Iepriekš Olafs ir strādājis Ekonomikas ministrijā un Sabiedriskās politikas centrā PROVIDUS. Ekonomikas ministrijā guvis pieredzi procesu koordinācijā un Eiropas Savienības politikas veidošanā. PROVIDUS īstenojis likumdošanas procesa monitoringu Saeimā, sniedzot ieteikumus iespējamiem uzlabojumiem. Olafs norāda: “Manas vērtības un mērķi lielā mērā saskan ar tiem, kas raksturo Delnu. Novērtēju organizācijas pēdējā laika centienus, padarot pieejamākus datus, kas atvieglo žurnālistu un pilsoniskās sabiedrības īstenotu politikas analīzi. Uzskatu, ka pieredze un zināšanas, ko līdz šim esmu guvis, organizācijai varētu būt noderīgi turpmākajā darbā.”

Salvis Milts

No 2020. gada novembra Salvis ir Delnas projektu vadītāja asistents. Iepriekš Salvis ir bijis praktikants Saeimas Eiropas lietu komisijā un ziņu aģentūrā LETA. Par pievienošanos Delnas komandai, Salvis saka: “Interese par pretkorupcijas jautājumiem un vēlme gūt reālu pieredzi darbā ar projektiem, bija galvenais iemesls, kāpēc es pievienojos Delnas komandai 2020. gada novembrī. Uzskatu, ka darbs Delnā sniedz pieredzi, jaunas zināšanas un gandarījumu par savu darbu.”

Pievienot komentāru

  •  

    Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52

    bilde

    empiric_1