×

VEBINĀRI NVO – KOPĪGI CĪŅĀ PRET KORUPCIJU

Vai un kā Latvijas aktīvie iedzīvotāji, pilsoniskā sabiedrība, nevalstiskās organizācijas var iesaistīties korupcijas mazināšanā? “Sabiedrība par atklātību – Delna” aicina ikvienu interesentu, īpaši nevalstisko organizāciju pārstāvjus un biedrus piedalīties vebināros par to, kā kopīgi varam cīnīties pret korupciju. 

Kā izprast un mērīt korupciju, kā to uztvert un atpazīt. Kā aktīvie iedzīvotāji un biedrības var uzraudzīt valsts un pašvaldību iestādes, lai veicinātu godprātību un mazinātu korupciju. Kā varam mazināt korupciju, par to ziņojot. Apskatīsim korupcijas datus un diskutēsim par risinājumiem korupcijas novēršanā, kas ir pieejami biedrībām. Aicinām piedalīties vebināru ciklā trīs jūnija otrdienas no plkst. 10.00 līdz 11.00 Zoom platformā:

14. jūnijā – Kas ir korupcija un kā to mērīt? Korupcijas uztveres indekss.

21. jūnijā – Kā mazināt korupciju? NVO loma publisko līdzekļu izlietojuma uzraudzīšanā.

28. jūnijā – Kā mazināt korupciju? Trauksmes celšana

Dalībnieku skaits nav ierobežots, tāpat katrā vebinārā var piedalīties dažādi cilvēki no organizācijas, ņemot vērā personīgās intereses un motivāciju turpmākajai sadarbībai. Iespējams piedalīties tikai vienā, divos vai arī visos trīs vebināros. Aicinām reģistrēties un atzīmēt, kuros vebināros plānojat piedalīties ->

 

 

 

Pasākumus finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par saturu atbild biedrība “Sabiedrība par atklātību – Delna”.

Pievienot komentāru

  • deputati uz delnas
  •  

    Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52