×

DELNA AICINA PIEDALĪTIES PRETKORUPCIJAS ATVĒRTO DATU HAKATONĀ

Aicinām Jūs piedalīties starptautiskajā pretkorupcijas atvērto datu hakatonā!  

Hakatonu organizē Latvijas, Somijas un Igaunijas Transparency International nodaļas, Latvijā tā ir “Sabiedrība par atklātību – Delna”. Mēs aicinām pilsoniskās sabiedrības, valsts institūciju, uzņēmumu pārstāvjus un ikvienu interesentu piedalīties hakatonā.  

Pasākuma laikā gūsim ieskatu atvērto datu izmantošanā un strādāsim pie konkrētu problēmu risināšanas – idejām, kā izmantot atvērtos datus, lai atklātu iespējamu korupciju, interešu konfliktus vai uzlabotu pārvaldību.   

Pasākums notiks tiešsaistes platformā Zoom 2024. gada 25. janvārī no plkst. 9.00 līdz 17.00, kā arī 26. janvārī no plkst. 9.00 līdz 17.00. Aicinām reģistrēties līdz 19. janvārim šeit: https://forms.gle/gK7GQD4uh5xqQdkKA     

Pasākums notiks angļu valodā, jo aicinām tajā piedalīties dalībniekus no Latvijas, Igaunijas un Somijas. Pēc hakatona kopā ar Igaunijas un Somijas kolēģiem labākās idejas prezentēs attiecīgajām valsts iestādēm, aicinot tās izmantot savā darbā.   

Gatavojoties hakatonam, trīs valstu kolēģi ir izstrādājuši salīdzinošo analīzi par valstu pieejām, izmantojot atvērtos datus kā instrumentu attiecīgajās jomās pret korupciju. Plašāk ar analīzi iespējams iepazīties šeit->.  

 

Šis raksts ir tapis ar Ziemeļvalstu Ministru padomes finansiālu atbalstu. Par publikācijas saturu atbild projekta vadītāji un tas ne vienmēr atspoguļo Ziemeļvalstu Ministru padomes oficiālo viedokli vai politiskās nostādnes. 

Pievienot komentāru

  • deputati uz delnas
  •  

    Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52