×

KORUPCIJAS UZTVERES INDEKSA REZULTĀTU IZZIŅOŠANA

“Sabiedrība par atklātību – Delna” aicina uzzināt jaunākos Transparency International Korupcijas uztveres indeksa (Corruption Perceptions Index) Latvijas rezultātus – korupcijas uztveri publiskajā sektorā un mūsu vietu salīdzinājumā ar pārējām reģiona valstīm, Eiropas Savienību.

Korupcijas uztveres indeksu ik gadu publicē starptautiskā pretkorupcijas organizācija Transparency International un tas ir pasaulē visplašāk lietotais publiskā sektora korupcijas līmeņa indikators. Delna ir starptautiskās pretkorupcijas organizācijas Transparency International nodaļa Latvijā.

Transparency International nodaļas izziņo Korupcijas uztveres indeksa rezultātus savās valstīs sākot ar 2024. gada 30. janvāra plkst. 8.01 (pēc Latvijas laika), pirms tam rezultāti nav publiski pieejami.

Aicinām ikvienu interesentu sekot līdzi pasākuma tiešraidei Facebook Delnas kontā vai reģistrēties dalībai video-konfereču platformā Zoom. Reģistrācijas saite šeit – https://forms.gle/J4UGpDTMHmBvvJ7AA

PROGRAMMĀ

9.30 Korupcijas uztveres indeksa Latvijas rezultātu izziņošana un analīze, rekomendācijas. Inese Tauriņa, Delnas direktore.

9.45 Diskusija – kāpēc uzņēmējiem ir svarīga cīņa ar korupciju. Evita Goša, SIA “SCHWENK Latvija” valdes locekle, “Sabiedrības par atklātību – Delna” padomes priekšsēdētāja; Renārs Griškevičs, VAS “Valsts nekustamie īpašumi” valdes priekšsēdētājs.

10.15 Jautājumi un atbildes.

 

Latvijas rezultātu analīzi publicēsim www.delna.lv

 

Šī informācija ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par relīzes saturu atbild biedrība “Sabiedrība par atklātību – Delna”.

Pievienot komentāru

  • deputati uz delnas
  •  

    Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52