×

AICINĀM STUDENTUS PIETEIKTIES PRAKSEI DELNĀ

Biedrība “Sabiedrība par atklātību – Delna” (Delna) aicina pieteikties motivētus studentus PRAKSEI vai BRĪVPRĀTĪGAJAM DARBAM! Meklējam aktīvus un uzņēmīgus tiesību zinātnes, projektu vadības vai komunikācijas programmu studentus. 

Aicinām pieteikties, ja Tu: 

  • iestājies PRET korupciju, PAR godprātību, atklātību un labu pārvaldību; 
  • esi interesēts pētīt novērotos pārkāpumus un/vai komunicēt, informēt sabiedrību par tiem;  
  • vēlies sniegt ieguldījumu demokrātijas un atklātības stiprināšanā. 

Pieteikšanās anketu un praktikanta darbu aprakstu meklē šeit –> 

Mēs analizējam pašvaldību darbu – gatavojam ceturto Pašvaldību atklātības indeksu, pētām pašvaldību darbinieku un deputātu ētikas kodeksus, pašvaldību negodprātīgās prakses publisko iepirkumu jomā, kā arī sniedzam atbalstu trauksmes cēlējiem, aktīvi sekojam līdzi un iesaistāmies Saeimas darbā, organizējam dažādus pasākumus, diskusijas. 

Ja šis Tevi interesē, tad prakse Delnā ir iespēja Tev! 

Delna ir starptautiskās pretkorupcijas organizācijas Transparency International nodaļa Latvijā un šī prakse ir iespēja iegūt pieredzi Latvijā un ārvalstīs plaši atpazīstamā nevalstiskajā organizācijā, kas strādā ar korupcijas novēršanas, demokrātijas un atklātības stiprināšanas jautājumiem.  

 Šī būs prakse, kurā, iepazīstoties tuvāk ar Delnas darbības jomām 

  • izvēlēsies savu interešu un tēmu loku un Delnas darbinieku vadībā paplašināsi zināšanas un gūsi prasmes, lai kļūtu par profesionāli,  
  • mācīsies iedziļināties jautājumā pēc būtības un veikt uzdevumus jēgpilni, 
  • strādāsi kopā ar jomas ekspertiem un pētniekiem Latvijā un ārvalstīs.  

 

Gaidām Tavu pieteikumu līdz 2024. gada 15. martam! Ar praktikantu slēgsim līgumu un vienosimies par prakses ilgumu un konkrētiem uzdevumiem. Pieteikšanās anketa un praktikanta darbu apraksts šeit –>

Ja pazīsti kādu, kuram šī prakse varētu interesēt? Pārsūti šo ziņu tālāk. 

 

Šīs aktivitātes rīkošanu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par saturu atbild biedrība “Sabiedrība par atklātību – Delna”.  

 

Pievienot komentāru

  • deputati uz delnas
  •  

    Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52