×

Interešu pārstāvība

Īstenotās aktivitātes 2023. gada jūlijā:

5. jūlijā biedrības “Sabiedrība par atklātību – Delna” interešu aizstāvības un projektu vadītāja Agnija Birule, pētnieks Olafs Grigus un juridiskā konsultante Krista Asmusa tikās ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra padomnieku Aivaru Draudiņu, Pašvaldību departamenta direktora vietnieci Inesi Burseviču un Pašvaldību departamenta Pašvaldību pārraudzības nodaļas vadītāju Sabīnu Liepu. Tiekoties Delna prezentēja izvērtējuma “Pašvaldību atklātības indekss 2023” rezultātus, jaunākās uzsāktās iniciatīvas – pašvaldību ētikas kodeksu (ne) esamības izvērtējums un pašvaldību prakse cenu aptauju (zemsliekšņa iepirkumu) organizēšanā. Papildus pārrunājām grozījumus Pašvaldību likumā (2022) un Vietējo pašvaldību referendumu likumā (2022).

Īstenotās aktivitātes 2023. gada jūnijā:

6. jūnijā biedrības “Sabiedrības par atklātību – Delna” direktore Inese Tauriņa, interešu aizstāvības un projektu vadītāja Agnija Birule un pētnieks Olafs Grigus tikās ar Saeimas frakcijas “PROGRESĪVIE” deputātiem Skaidrīti Ābramu, Andri Šuvajevu un Leilu Rasimu. Tiekoties pārrunājām likumprojekta “Grozījumi Saeimas kārtības rullī (267/Lp14)” līdzšinējo izskatīšanu Saeimā un priekšlikumu uz pirmo lasījumu, kuri jāiesniedz līdz 2023. gada 2. oktobrim, iespējamo tvērumu.

Īstenotās aktivitātes 2023. gada aprīlī:

17. aprīlī biedrības “Sabiedrības par atklātību – Delna” direktore Inese Tauriņa, interešu aizstāvības un projektu vadītāja Agnija Birule, pētnieks Olafs Grigus un projektu vadītāja asistente Trīne Žagare tikās ar Saeimas frakcijas “PROGRESĪVIE” deputātiem Kasparu Briškenu, Janu Simanovsku, Skaidrīti Ābramu, Andri Šuvajevu. Tiekoties pārrunājām 14. Saeimas darāmos darbus korupcijas mazināšanai, labas pārvaldības un atklātības veicināšanai. Ar 14. Saeimas darāmo darbu sarakstu sīkāk var iepazīties šeit -> https://delna.lv/lv/2023/01/25/delna-izveidojusi-14-saeimas-darbu-sarakstu/

  • deputati uz delnas
  •  

    Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52