×

Cilvēki

DARBINIEKI

 

  Inese Tauriņa

“Sabiedrības par atklātību – Delna” direktore

Inese.Taurina@delna.lv

CV

  Agnija Birule

Interešu aizstāvības un projektu vadītāja

Agnija.Birule@delna.lv

CV

Krista Asmusa

Juriste

Krista.Asmusa@delna.lv

CV

  Trīne Žagare

Pētniece un projektu vadītāja

Trine.Zagare@delna.lv

CV.

  Jēkabs Kārlis Rasnačs

Projektu vadītājs

Jekabs.Rasnacs@delna.lv

CV

Eva Gaigalniece

Projektu vadītāja asistente

Eva.Gaigalniece@delna.lv

CV

  Mārtiņš Birģelis

Pētnieks

Martins.Birgelis@delna.lv

CV

Ieva Žinko

Grāmatvede

Ieva.Zinko@delna.lv

CV.

 

PADOME

Evita Goša

Padomes priekšsēdētāja

CV / Interešu reģistrs

Mārcis Reveliņš

Padomes priekšsēdētājas vietnieks

CV / Interešu reģistrs

Anna Plaudiņa Anna Plaudiņa

CV  / Interešu reģistrs

Agnese Alksne–Bensone

CV / Interešu reģistrs

Aleksejs Loskutovs

CV / Interešu reģistrs

Kristaps Gintauts

CV / Interešu reģistrs

Diāna Kurpniece

CV / Interešu reģistrs

BIEDRI

1 Roberts Alhimionoks
2 Agnese Alksne–Bensone
3 Marija Ansela Alsiņa
4 Armands Astukevičs
5 Māra Zenta Ātrena
6 Kārlis Jānis Ātrens
7 Vita Balode–Andrūsa (Andrews)
8 Anna Beķere
9 Jānis Bernāts
10 Indulis Bērziņš
11 Emīls Brālis
12 Jautrīte Briede
13 Evija Celma
14 Lolita Čigāne
15 Dāvids Valdis Dārziņš
16 Liene Dreimane
17 Lita Dubrova
18 Lora Egle
19 Paula Elksne
20 Ieva Ernestsone
21 Pēteris Ersts
22 Jānis Feldmanis
23 Linda Freimane
24 Aija Freivalde
25 Tālivaldis Freivalds
26 Kristaps Gintauts
27 Mārcis Gobiņš
28 Evita Goša
29 Rihards Graumanis
30 Linda Helmane
31 Jāna Jēruma-Grīnberga
32 Jānis Eduards Grīnbergs
33 Ilze Gulēns
34 Mārtiņš Hiršs
35 Valts Kalniņš
36 Adriana Kauliņa
37 Līna Kārkliņa
38 Gunārs Klaiše
39 Mārīte Kļaviņa
40 Jānis Kļaviņš
41 Jānis Kramēns
42 Daina Emīlija Krastiņa
43 Māra Krēsliņa–Rozīte
44 Elīna Kristiņa
45 Diāna Kurpniece
46 Inese Kušķe
47 Atis Lejiņš
48 Inga Liepa-Meiere
49 Andris Liepiņš
50 Anita Liepiņa
51 Baiba Liepiņa
52 Irēna Liepiņa
53 Valdis Liepiņš
54 Zīle Liepiņš
55 Aleksejs Loskutovs
56 Roberts Matulis
57 Filips Mudulis
58 Krista Pētersone
59 Anna Plaudiņa
60 Renārs Pugacis
61 Jēkabs Kārlis Rasnačs
62 Pauls Raudseps
63 Agnese Katrīna Reveliņa
64 Mārcis Reveliņš
65 Liene Lelde Rieba
66 Antra Savleviča
67 Māris Siliņš
68 Jana Simanovska
69 Ildze Slanke
70 Māris Slokenbergs
71 Arnolds Smiltnieks
72 Lāsma Stabiņa
73 Līga Stafecka
74 Juris Steprāns
75 Andrejs Stīpnieks
76 Guntis Vilnis Strazds
77 Kaspars Strazds
78 Nils Students
79 Pēteris Mārtiņš Stupāns
80 Linda Šedlere
81 Kristīne Tarvida
82 Andris Tauriņš
83 Inese Tauriņa
84 Vita Tērauda
85 Pēteris Tērmanis
86 Ieva Tikuma
87 Kārlis Amandus Vasarājs
88 Karlis Kristians Vasarajs
89 Jānis Veide
90 Valdis Verners
91 Aiva Vintere
92 Inese Voika
93 Jānis Mārtiņš Zandbergs
94 Ģirts Jānis Zēgners
95 Andris Zemītis
96 Zane Zvirgzdiņa


Informācija atjaunota 27.11.2023.
.
.


.

  • deputati uz delnas
  •  

    Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52