×

Cilvēki

DARBINIEKI

 

  Inese Tauriņa

“Sabiedrības par atklātību – Delna” direktore

Inese.Taurina@delna.lv

CV

Biznesa godprātība, trauksmes celšana, sabiedrības līdzdalība, publiskā komunikācija.

  Agnija Birule

Interešu aizstāvības un projektu vadītāja

Agnija.Birule@delna.lv

CV

Projektu vadība, pilsoniskā līdzdalība, interešu aizstāvība.

Krista Asmusa

Juriste

Krista.Asmusa@delna.lv

CV

Trauksmes celšana, publiskie iepirkumi, naudas atmazgāšanas un korupcijas novēršanas jautājumi.

  Imanta Moltere

Juristes palīdze (brīvprātīgais)

Imanta.Moltere@delna.lv

CV

  Jēkabs Kārlis Rasnačs

Projektu vadītājs

Jekabs.Rasnacs@delna.lv

CV

Projektu vadība, atvērtie dati, publiskie iepirkumi.

Eva Gaigalniece

Projektu vadītāja asistente

Eva.Gaigalniece@delna.lv

CV

Projektu plānošana, projektu koordinācija.

  Mārtiņš Birģelis

Pētnieks

Martins.Birgelis@delna.lv

CV

Cilvēktiesības, trauksmes celšana, naudas atmazgāšanas un korupcijas novēršanas jautājumi.

Diāna Kazina 

Projektu vadītāja, pētniece

Diana.Kazina@delna.lv

CV

 

Ieva Žinko

Grāmatvede

Ieva.Zinko@delna.lv

CV.

 

PADOME

 

Evita Goša

Padomes priekšsēdētāja

CV / Interešu reģistrs

Mārcis Reveliņš

Padomes priekšsēdētājas vietnieks

CV / Interešu reģistrs

Anna Plaudina Anna Plaudiņa

CV / Interešu reģistrs

Agnese Alksne–Bensone

CV / Interešu reģistrs

Aleksejs Loskutovs

CV / Interešu reģistrs

Roberts Alhimionoks

CV / Interešu reģistrs

Diāna Kurpniece

CV / Interešu reģistrs

BIEDRI

1 Roberts Alhimionoks
2 Agnese Alksne–Bensone
3 Marija Ansela Alsiņa
4 Armands Astukevičs
5 Māra Zenta Ātrena
6 Kārlis Jānis Ātrens
7 Vita Balode–Andrūsa (Andrews)
8 Anna Beķere
9 Jānis Bernāts
10 Indulis Bērziņš
11 Jautrīte Briede
12 Evija Celma
13 Lolita Čigāne
14 Dāvids Valdis Dārziņš
15 Lita Dubrova
16 Lora Egle
17 Paula Elksne
18 Ieva Ernestsone
19 Pēteris Ersts
20 Jānis Feldmanis
21 Linda Freimane
22 Aija Freivalde
23 Tālivaldis Freivalds
24 Kristaps Gintauts
25 Mārcis Gobiņš
26 Evita Goša
27 Rihards Graumanis
28 Linda Helmane
29 Jāna Jēruma-Grīnberga
30 Jānis Eduards Grīnbergs
31 Ilze Gulēns
32 Mārtiņš Hiršs
33 Valts Kalniņš
34 Līna Kārkliņa
35 Gunārs Klaiše
36 Mārīte Kļaviņa
37 Jānis Kļaviņš
38 Jānis Kramēns
39 Daina Emīlija Krastiņa
40 Māra Krēsliņa–Rozīte
41 Elīna Kristiņa
42 Diāna Kurpniece
43 Atis Lejiņš
44 Inga Liepa-Meiere
45 Andris Liepiņš
46 Anita Liepiņa
47 Baiba Liepiņa
48 Irēna Liepiņa
49 Valdis Liepiņš
50 Zīle Liepiņš
51 Aleksejs Loskutovs
52 Madara Meļņika
53 Roberts Matulis
54 Filips Mudulis
55 Krista Pētersone
56 Anna Plaudiņa
57 Renārs Pugacis
58 Jēkabs Kārlis Rasnačs
59 Pauls Raudseps
60 Agnese Katrīna Reveliņa
61 Mārcis Reveliņš
62 Liene Lelde Rieba
63 Antra Savleviča
64 Māris Siliņš
65 Jana Simanovska
66 Ildze Slanke
67 Māris Slokenbergs
68 Arnolds Smiltnieks
69 Lāsma Stabiņa
70 Līga Stafecka
71 Juris Steprāns
72 Guntis Vilnis Strazds
73 Kaspars Strazds
74 Nils Students
75 Pēteris Mārtiņš Stupāns
76 Linda Šedlere
77 Kristīne Tarvida
78 Andris Tauriņš
79 Inese Tauriņa
80 Vita Tērauda
81 Pēteris Tērmanis
82 Ieva Tikuma
83 Kārlis Amandus Vasarājs
84 Karlis Kristians Vasarajs
85 Jānis Veide
86 Valdis Verners
87 Aiva Vintere
88 Inese Voika
89 Jānis Mārtiņš Zandbergs
90 Ģirts Jānis Zēgners
91 Andris Zemītis
92 Zane Zvirgzdiņa


Informācija atjaunota 19.04.2024.
.
.


.

  • deputati uz delnas
  •  

    Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52