×

Cilvēki

DARBINIEKI

 

  Inese Tauriņa

Direktore

Alianses pret korupciju Latvijā vadītāja

Inese.Taurina@delna.lv

CV

  Agnija Birule

Interešu aizstāvības un projektu vadītāja

Agnija.Birule@delna.lv

CV

  Olafs Grigus

Pētnieks un projektu vadītājs

Olafs.Grigus@delna.lv

CV

  Krista Asmusa

Juridiskā konsultante

Krista.Asmusa@delna.lv

CV

  Liene Dreimane

Projektu vadītāja

Liene.Dreimane@delna.lv

CV

  Salvis Milts

Projektu vadītāja asistents

Salvis.Milts@delna.lv

CV

  Trīne Žagare

Projektu vadītāja asistente

Trine.Zagare@delna.lv

CV.

  Ieva Strazdiņa

Grāmatvede

Ieva.Strazdina@delna.lv

CV.

 

PADOME

Kārlis Jānis Ātrens

Padomes priekšsēdētājs

CV / Interešu reģistrs

Evita Goša

Padomes priekšsēdētāja vietniece

CV / Interešu reģistrs

Mārcis Reveliņš

Sekretārs

CV / Interešu reģistrs

Anna Plaudiņa Anna Plaudiņa

CV / Interešu reģistrs.

Agnese Alksne–Bensone

CV / Interešu reģistrs

Aleksejs Loskutovs

CV / Interešu reģistrs

Kristaps Gintauts

CV / Interešu reģistrs

BIEDRI

1 Agnese Alksne–Bensone
2 Marija Ansela Alsiņa
3 Armands Astukevičs
4 Māra Zenta Ātrena
5 Kārlis Jānis Ātrens
6 Anna Beķere
7 Jānis Bernāts
8 Indulis Bērziņš
9 Emīls Brālis
10 Jautrīte Briede
11 Evija Celma
12 Lolita Čigāne
13 Dāvids Valdis Dārziņš
14 Lita Dubrova
15 Lora Egle
16 Paula Elksne
17 Jānis Feldmanis
18 Aija Freivalde
19 Tālivaldis Freivalds
20 Kristaps Gintauts
21 Mārcis Gobiņš
22 Evita Goša
23 Jāna Jēruma-Grīnberga
24 Jānis Eduards Grīnbergs
25 Ilze Gulēns
26 Mārtiņš Hiršs
27 Valts Kalniņš
28 Līna Kārkliņa
29 Gunārs Klaiše
30 Mārīte Kļaviņa
31 Jānis Kļaviņš
32 Jānis Kramēns
33 Daina Emīlija Krastiņa
34 Elīna Kristiņa
35 Diāna Kurpniece
36 Inese Kušķe
37 Atis Lejiņš
38 Inga Liepa-Meiere
39 Andris Liepiņš
40 Anita Liepiņa
41 Baiba Liepiņa
42 Irēna Liepiņa
43 Valdis Liepiņš
44 Zīle Liepiņš
45 Aleksejs Loskutovs
46 Roberts Matulis
47 Filips Mudulis
48 Edīte Ozola
49 Krista Pētersone
50 Anna Plaudiņa
51 Renārs Pugacis
52 Jēkabs Kārlis Rasnačs
53 Pauls Raudseps
54 Mārcis Reveliņš
55 Liene Lelde Rieba
56 Māris Siliņš
57 Jana Simanovska
58 Ildze Slanke
59 Māris Slokenbergs
60 Arnolds Smiltnieks
61 Līga Stafecka
62 Juris Steprāns
63 Andrejs Stīpnieks
64 Guntis Vilnis Strazds
65 Kaspars Strazds
66 Nils Students
67 Pēteris Mārtiņš Stupāns
68 Linda Šedlere
69 Andris Tauriņš
70 Inese Tauriņa
71 Vita Tērauda
72 Pēteris Tērmanis
73 Ieva Tikuma
74 Kārlis Amandus Vasarājs
75 Karlis Kristians Vasarajs
76 Jānis Veide
77 Valdis Verners
78 Aiva Vintere
79 Aivars Vinters
80 Inese Voika
81 Jānis Mārtiņš Zandbergs
82 Ģirts Jānis Zēgners
83 Arvils Zeltiņš
84 Andris Zemītis
85 Zane Zvirgzdiņa


Informācija atjaunota 02.08.2022.
.
.


.

  •  

    Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52