×

Cilvēki

DARBINIEKI

 

  Inese Tauriņa

Direktore

Alianses pret korupciju Latvijā vadītāja

Inese.Taurina@delna.lv

CV

  Agnija Birule

Interešu aizstāvības un projektu vadītāja

Agnija.Birule@delna.lv

CV

  Olafs Grigus

Pētnieks un projektu vadītājs

Olafs.Grigus@delna.lv

CV

  Krista Asmusa

Juridiskā konsultante

Krista.Asmusa@delna.lv

CV

  Liene Dreimane

Projektu vadītāja

Liene.Dreimane@delna.lv

CV

  Salvis Milts

Projektu vadītāja asistents

Salvis.Milts@delna.lv

CV

  Ieva Strazdiņa

Grāmatvede

Ieva.Strazdina@delna.lv

CV.

 

PADOME

Kārlis Jānis Ātrens

Padomes priekšsēdētājs

CV / Interešu reģistrs

Evita Goša

Padomes priekšsēdētāja vietniece

CV / Interešu reģistrs

Mārcis Reveliņš

Sekretārs

CV / Interešu reģistrs

Anna Plaudiņa Anna Plaudiņa

CV / Interešu reģistrs.

Agnese Alksne–Bensone

CV / Interešu reģistrs

Aleksejs Loskutovs

CV / Interešu reģistrs

Kristaps Gintauts

CV / Interešu reģistrs

BIEDRI

1 Agnese Alksne–Bensone
2 Marija Ansela Alsiņa
3 Armands Astukevičs
4 Māra Zenta Ātrena
5 Kārlis Jānis Ātrens
6 Anna Beķere
7 Jānis Bernāts
8 Indulis Bērziņš
9 Emīls Brālis
10 Jautrīte Briede
11 Evija Celma
12 Lolita Čigāne
13 Lita Dubrova
14 Lora Egle
15 Paula Elksne
16 Jānis Feldmanis
17 Aija Freivalde
18 Tālivaldis Freivalds
19 Kristaps Gintauts
20 Mārcis Gobiņš
21 Evita Goša
22 Jāna Jēruma-Grīnberga
23 Jānis Eduards Grīnbergs
24 Ilze Gulēns
25 Mārtiņš Hiršs
26 Valts Kalniņš
27 Līna Kārkliņa
28 Gunārs Klaiše
29 Mārīte Kļaviņa
30 Jānis Kļaviņš
31 Jānis Kramēns
32 Daina Emīlija Krastiņa
33 Elīna Kristiņa
34 Diāna Kurpniece
35 Inese Kušķe
36 Atis Lejiņš
37 Inga Liepa-Meiere
38 Andris Liepiņš
39 Anita Liepiņa
40 Baiba Liepiņa
41 Irēna Liepiņa
42 Valdis Liepiņš
43 Zīle Liepiņš
44 Aleksejs Loskutovs
45 Roberts Matulis
46 Filips Mudulis
47 Edīte Ozola
48 Krista Pētersone
49 Anna Plaudiņa
50 Renārs Pugacis
51 Jēkabs Kārlis Rasnačs
52 Pauls Raudseps
53 Mārcis Reveliņš
54 Liene Lelde Rieba
55 Māris Siliņš
56 Jana Simanovska
57 Ildze Slanke
58 Māris Slokenbergs
59 Arnolds Smiltnieks
60 Līga Stafecka
61 Juris Steprāns
62 Andrejs Stīpnieks
63 Guntis Vilnis Strazds
64 Kaspars Strazds
65 Nils Students
66 Pēteris Mārtiņš Stupāns
67 Andris Tauriņš
68 Inese Tauriņa
69 Vita Tērauda
70 Pēteris Tērmanis
71 Ieva Tikuma
72 Kārlis Amandus Vasarājs
73 Karlis Kristians Vasarajs
74 Jānis Veide
75 Valdis Verners
76 Aiva Vintere
77 Aivars Vinters
78 Inese Voika
79 Jānis Mārtiņš Zandbergs
80 Ģirts Jānis Zēgners
81 Arvils Zeltiņš
82 Andris Zemītis
83 Zane Zvirgzdiņa


Informācija atjaunota 21.04.2022.
.
.


.

  •  

    Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52