×

Cilvēki

DARBINIEKI

 

Inese Tauriņa

Direktore

Alianses pret korupciju Latvijā vadītāja

Inese.Taurina@delna.lv

CV

Antonio Greko

Projektu vadītājs, pētnieks

Antonio@delna.lv

CV.

Agnija Birule

Interešu aizstāvības un projektu vadītāja

Agnija.Birule@delna.lv

CV

Olafs Grigus

Pētnieks un projektu vadītājs

Olafs.Grigus@delna.lv

CV

Krista Asmusa

Juridiskā konsultante

Krista.Asmusa@delna.lv

CV

Salvis Milts

Projektu vadītāja asistents

Salvis.Milts@delna.lv

CV

ieva-strazdina Ieva Strazdiņa

Grāmatvede

Ieva.Strazdina@delna.lv

CV.

 

PADOME

Kārlis Jānis Ātrens

Padomes priekšsēdētājs

CV / Interešu reģistrs

Jana Simanovska

Priekšsēdētāja vietniece

CV / Interešu reģistrs

Jēkabs Kārlis Rasnačs

Sekretārs

CV / Interešu reģistrs

Kaspars Strazds

CV / Interešu reģistrs

valdis-verners Valdis Verners

CV / Interešu reģistrs

Anna Plaudiņa Anna Plaudiņa

CV / Interešu reģistrs.

Agnese Alksne

CV / Interešu reģistrs

Biedri

1 Agnese Alksne
2 Armands Astukevičs
3 Māra Zīle Ātrena
4 Kārlis Jānis Ātrens
5 Anna Beķere
6 Jānis Bernāts
7 Indulis Bērziņš
8 Emīls Brālis
9 Jautrīte Briede
10 Evija Celma
11 Lolita Čigāne
12 Lita Dubrova
13 Lora Egle
14 Paula Elksne
15 Jānis Feldmanis
16 Aija Freivalde
17 Tālivaldis Freivalds
18 Mārcis Gobiņš
19 Jāna Jēruma-Grīnberga
20 Jānis Eduards Grīnbergs
21 Ilze Gulēns
22 Mārtiņš Hiršs
23 Valts Kalniņš
24 Līna Kārkliņa
25 Iveta Kažoka
26 Gunārs Klaiše
27 Mārīte Kļaviņa
28 Jānis Kļaviņš
29 Jānis Kramēns
30 Daina Emīlija Krastiņa
31 Elīna Kristiņa
32 Diāna Kurpniece
33 Inese Kušķe
34 Atis Lejiņš
35 Inga Liepa-Meiere
36 Andris Liepiņš
37 Anita Liepiņa
38 Baiba Liepiņa
39 Irēna Liepiņa
40 Valdis Liepiņš
41 Zīle Liepiņš
42 Roberts Matulis
43 Filips Mudulis
44 Edīte Ozola
45 Krista Pētersone
46 Anna Plaudiņa
47 Jēkabs Kārlis Rasnačs
48 Pauls Raudseps
49 Mārcis Reveliņš
50 Liene Lelde Rieba
51 Māris Siliņš
52 Jana Simanovska
53 Ildze Slanke
54 Māris Slokenbergs
55 Arnolds Smiltnieks
56 Līga Stafecka
57 Juris Steprāns
58 Andrejs Stīpnieks
59 Guntis Vilnis Strazds
60 Kaspars Strazds
61 Nils Students
62 Pēteris Mārtiņš Stupāns
63 Andris Tauriņš
64 Inese Tauriņa
65 Vita Tērauda
66 Pēteris Tērmanis
67 Ieva Tikuma
68 Kārlis Amandus Vasarājs
69 Karlis Kristians Vasarajs
70 Jānis Veide
71 Valdis Verners
72 Aiva Vintere
73 Aivars Vinters
74 Inese Voika
75  Jānis Mārtiņš Zandbergs
76 Ģirts Jānis Zēgners
77 Arvils Zeltiņš
78 Andris Zemītis


Informācija atjaunota 28.04.2021.
.
.


.

  •  

    Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52

    bilde

    empiric_1