×

Cilvēki

DARBINIEKI

 

Inese Tauriņa

Direktore

Alianses pret korupciju Latvijā vadītāja

Inese.Taurina@delna.lv

CV

Antonio Greko

Projektu vadītājs, pētnieks

Antonio@delna.lv

CV.

Agnija Birule

Interešu aizstāvības un projektu vadītāja

Agnija.Birule@delna.lv

CV

Olafs Grigus

Pētnieks un projektu vadītājs

Olafs.Grigus@delna.lv

CV

Krista Asmusa

Juridiskā konsultante

Krista.Asmusa@delna.lv

CV

Salvis Milts

Projektu vadītāja asistents

Salvis.Milts@delna.lv

CV

ieva-strazdina Ieva Strazdiņa

Grāmatvede

Ieva.Strazdina@delna.lv

CV.

 

PADOME

Kārlis Jānis Ātrens

Padomes priekšsēdētājs

CV / Interešu reģistrs

Jēkabs Kārlis Rasnačs

Sekretārs

CV / Interešu reģistrs

Kaspars Strazds

CV / Interešu reģistrs

valdis-verners Valdis Verners

CV / Interešu reģistrs

Anna Plaudiņa Anna Plaudiņa

CV / Interešu reģistrs.

Agnese Alksne–Bensone

CV / Interešu reģistrs

Roberts Matulis

CV / Interešu reģistrs

Biedri

1 Agnese Alksne–Bensone
2 Armands Astukevičs
3 Māra Zenta Ātrena
4 Kārlis Jānis Ātrens
5 Anna Beķere
6 Jānis Bernāts
7 Indulis Bērziņš
8 Emīls Brālis
9 Jautrīte Briede
10 Evija Celma
11 Lolita Čigāne
12 Lita Dubrova
13 Lora Egle
14 Paula Elksne
15 Jānis Feldmanis
16 Aija Freivalde
17 Tālivaldis Freivalds
18 Mārcis Gobiņš
19 Jāna Jēruma-Grīnberga
20 Jānis Eduards Grīnbergs
21 Ilze Gulēns
22 Mārtiņš Hiršs
23 Valts Kalniņš
24 Līna Kārkliņa
25 Iveta Kažoka
26 Gunārs Klaiše
27 Mārīte Kļaviņa
28 Jānis Kļaviņš
29 Jānis Kramēns
30 Daina Emīlija Krastiņa
31 Elīna Kristiņa
32 Diāna Kurpniece
33 Inese Kušķe
34 Atis Lejiņš
35 Inga Liepa-Meiere
36 Andris Liepiņš
37 Anita Liepiņa
38 Baiba Liepiņa
39 Irēna Liepiņa
40 Valdis Liepiņš
41 Zīle Liepiņš
42 Roberts Matulis
43 Filips Mudulis
44 Edīte Ozola
45 Krista Pētersone
46 Anna Plaudiņa
47 Renārs Pugacis
48 Jēkabs Kārlis Rasnačs
49 Pauls Raudseps
50 Mārcis Reveliņš
51 Liene Lelde Rieba
52 Māris Siliņš
53 Jana Simanovska
54 Ildze Slanke
55 Māris Slokenbergs
56 Arnolds Smiltnieks
57 Līga Stafecka
58 Juris Steprāns
59 Andrejs Stīpnieks
60 Guntis Vilnis Strazds
61 Kaspars Strazds
62 Nils Students
63 Pēteris Mārtiņš Stupāns
64 Andris Tauriņš
65 Inese Tauriņa
66 Vita Tērauda
67 Pēteris Tērmanis
68 Ieva Tikuma
69 Kārlis Amandus Vasarājs
70 Karlis Kristians Vasarajs
71 Jānis Veide
72 Valdis Verners
73 Aiva Vintere
74 Aivars Vinters
75 Inese Voika
76 Jānis Mārtiņš Zandbergs
77 Ģirts Jānis Zēgners
78 Arvils Zeltiņš
79 Andris Zemītis
80 Zane Zvirgzdiņa


Informācija atjaunota 04.11.2021.
.
.


.

  •  

    Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52

    bilde

    empiric_1