×

Cilvēki

DARBINIEKI

 

  Inese Tauriņa

Direktore

Alianses pret korupciju Latvijā vadītāja

Inese.Taurina@delna.lv

CV

  Agnija Birule

Interešu aizstāvības un projektu vadītāja

Agnija.Birule@delna.lv

CV

  Olafs Grigus

Pētnieks un projektu vadītājs

Olafs.Grigus@delna.lv

CV

  Krista Asmusa

Juridiskā konsultante

Krista.Asmusa@delna.lv

CV

  Liene Dreimane

Projektu vadītāja

Liene.Dreimane@delna.lv

CV

  Trīne Žagare

Projektu vadītāja asistente

Trine.Zagare@delna.lv

CV.

   

Signe Ļuļēna

Projektu vadītāja asistente

Signe.Lulena@delna.lv

CV

 

.CCV

  Ieva Strazdiņa

Grāmatvede

Ieva.Strazdina@delna.lv

CV.

 

PADOME

Kārlis Jānis Ātrens

Padomes priekšsēdētājs

CV / Interešu reģistrs

Evita Goša

Padomes priekšsēdētāja vietniece

CV / Interešu reģistrs

Mārcis Reveliņš

Sekretārs

CV / Interešu reģistrs

Anna Plaudiņa Anna Plaudiņa

CV / Interešu reģistrs.

Agnese Alksne–Bensone

CV / Interešu reģistrs

Aleksejs Loskutovs

CV / Interešu reģistrs

Kristaps Gintauts

CV / Interešu reģistrs

BIEDRI

1 Agnese Alksne–Bensone
2 Marija Ansela Alsiņa
3 Armands Astukevičs
4 Māra Zenta Ātrena
5 Kārlis Jānis Ātrens
6 Vita Balode–Andrūsa (Andrews)
7 Anna Beķere
8 Jānis Bernāts
9 Indulis Bērziņš
10 Emīls Brālis
11 Jautrīte Briede
12 Evija Celma
13 Lolita Čigāne
14 Dāvids Valdis Dārziņš
15 Lita Dubrova
16 Lora Egle
17 Paula Elksne
18 Jānis Feldmanis
19 Linda Freimane
20 Aija Freivalde
21 Tālivaldis Freivalds
22 Kristaps Gintauts
23 Mārcis Gobiņš
24 Evita Goša
25 Jāna Jēruma-Grīnberga
26 Jānis Eduards Grīnbergs
27 Ilze Gulēns
28 Mārtiņš Hiršs
29 Valts Kalniņš
30 Līna Kārkliņa
31 Gunārs Klaiše
32 Mārīte Kļaviņa
33 Jānis Kļaviņš
34 Jānis Kramēns
35 Daina Emīlija Krastiņa
36 Elīna Kristiņa
37 Diāna Kurpniece
38 Inese Kušķe
39 Atis Lejiņš
40 Inga Liepa-Meiere
41 Andris Liepiņš
42 Anita Liepiņa
43 Baiba Liepiņa
44 Irēna Liepiņa
45 Valdis Liepiņš
46 Zīle Liepiņš
47 Aleksejs Loskutovs
48 Roberts Matulis
49 Filips Mudulis
50 Edīte Ozola
51 Krista Pētersone
52 Anna Plaudiņa
53 Renārs Pugacis
54 Jēkabs Kārlis Rasnačs
55 Pauls Raudseps
56 Mārcis Reveliņš
57 Liene Lelde Rieba
58 Māris Siliņš
59 Jana Simanovska
60 Ildze Slanke
61 Māris Slokenbergs
62 Arnolds Smiltnieks
63 Līga Stafecka
64 Juris Steprāns
65 Andrejs Stīpnieks
66 Guntis Vilnis Strazds
67 Kaspars Strazds
68 Nils Students
69 Pēteris Mārtiņš Stupāns
70 Linda Šedlere
71 Andris Tauriņš
72 Inese Tauriņa
73 Vita Tērauda
74 Pēteris Tērmanis
75 Ieva Tikuma
76 Kārlis Amandus Vasarājs
77 Karlis Kristians Vasarajs
78 Jānis Veide
79 Valdis Verners
80 Aiva Vintere
81 Aivars Vinters
82 Inese Voika
83 Jānis Mārtiņš Zandbergs
84 Ģirts Jānis Zēgners
85 Arvils Zeltiņš
86 Andris Zemītis
87 Zane Zvirgzdiņa


Informācija atjaunota 17.10.2022.
.
.


.

  •  

    Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52