×

Kļūsti par biedru

KOPĀ ESAM STIPRĀKI PAR KORUMPANTIEM

kl

Korupcija nemazinās pati no sevis, jo kādam vienmēr ir un būs kārdinājums izmantot varu savtīgās interesēs. Par spēcīgu pretkorupcijas cīnītāju un tiesiskuma sargsuni varam kļūt tikai sadarbībā ar domubiedriem, kopā vairojot neiecietību pret korupciju un sekmējot godīgākas, atklātākas sabiedrības veidošanu. Pievienojies Delnai, ja atbalsti mūsu mērķus, idejas un vērtības!

.

Delnas biedri ir organizācijas kodols. Biedri līdzdarbojas organizācijas mērķu sasniegšanā, atbalsta Delnu ar brīvprātīgo darbu un idejām, kā arī piedalās līdzekļu piesaistē un jaunu projektu radīšanā. Kā biedrs Tu regulāri saņemsi jaunāko informāciju par Delnu un tās darbību, aicinājumus piedalīties Delnas rīkotajās konferencēs un diskusijās un uzzināsi par iespējām iesaistīties pretkorupcijas kampaņās.

.

KĀ KĻŪT PAR DELNAS BIEDRU

 

Lai kļūtu par Delnas biedru, lūdzu, aizpildi un paraksti biedra anketu un palūdz rekomendācijas diviem Delnas biedriem, kuriem arī jāparaksta anketa. Aizpildīto anketu iesniedz Delnas birojā vai nosūti ieskanētā veidā uz e-pasta adresi ti@delna.lv. Delnas padome izvērtēs pieteikumu, lems par biedra uzņemšanu un lēmumu Tev nosūtīs uz norādīto e-pastu. Pēc uzņemšanas biedra statusā, lūdzu, ieskaiti Delnas kontā 24 EUR biedra naudu par 2019. gadu.

kl

Ja nepazīsti nevienu no Delnas biedriem, aizpildītajai un parakstītajai biedra anketai pievieno CV un īsu motivācijas aprakstu. Delnas padome izskatīs dokumentus un sazināsies.

kl

Biedriem ir saistoši Delnas statūti, Ētikas kodekss un padomes lēmumi. Biedriem ir tiesības piedalīties Delnas pasākumos, sēdēs un sanāksmēs, izteikt ierosinājumus par darbības uzlabošanu, vēlēt un tikt ievēlētiem Delnas padomē.

kl

Neskaidrību gadījumā sazinieties ar Delnas biroju, rakstot uz e-pastu ti@delna.lv vai zvanot 67285585!

 

DELNAI NODERĒS JEBKĀDS ATBALSTS! SAZINIES AR DELNU UN PASTĀSTI PAR SAVU PIEREDZI, VĒLMĒM UN IESPĒJĀM PIEDALĪTIES MŪSU KOPĒJĀ DARBĀ!

 

  • CPI2018Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52

     

    rokas_gramataddddddbilde

    empiric_1