×

Celt trauksmi

 

 

.

ZIŅO DELNAI PAR KORUPCIJU!

 

Delna jau daudzus gadus strādā ar trauksmes cēlējiem un to aizsardzību, un ir saņēmusi un turpina saņemt vairākus desmitus ziņojumu gadā. Delna uzklausa trauksmes cēlēju stāstus, rūpīgi analizē saņemto informāciju un sniedz atbalstu, ievērojot konfidencialitātes principu. Nodrošinām konsultācijas, gadījumu publicitāti un lietas tālāku virzīšanu saviem spēkiem vai piesaistot neatkarīgus juristus. Delna neatklāj trauksmes cēlēju identitāti.

 

KĀ CELT TRAUKSMI?

 

  • Ziņo Delnai, izmantojot shēmā norādītos konfidenciālos komunikācijas kanālus! Zvanus uz  palīdzības tālruni uzklausīsim Delnas darba laikā: darba dienās no plkst. 9.00-17.00.
  • Izmanto ieteikumus, kas apkopoti Delnas 2014.gada izdevumā “Korupcijas upura rokasgrāmata” (lasīt latviešu valodā; lasīt krievu valodā).

.

.

PAZIŅO MUMS TŪLĪT!

.

Izmanto tiešsaistes formu – apraksti situāciju, norādot konkrētus faktus, un pievieno atbilstošus dokumentus vai fotogrāfijas. Tev nav jānorāda savs īstais vārds, uzvārds vai kontaktinformācija. Tomēr, ja vēlies, lai lietas izskatīšanas gaitā varam Tevi informēt par progresu, mums nepieciešams zināt, kā ar Tevi sazināties. Delnas jurists izvērtēs gadījumu un informēs par tālākās rīcības iespējām.

Vārds (*)

Epasts (*)

Temats

Ziņojums

Pievienot failu  • CPI2018Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52

     

    rokas_gramataddddddbilde

    empiric_1