• Celt trauksmi

  ZIŅO DELNAI PAR KORUPCIJU

   

  Delna jau daudzus gadus strādā ar trauksmes cēlējiem un to aizsardzību, un ir saņēmusi un turpina saņemt vairākus desmitus ziņojumu gadā. Delna uzklausa trauksmes cēlēju stāstus, rūpīgi analizē saņemto informāciju un sniedz atbalstu, ievērojot konfidencialitātes principu. Nodrošinām konsultācijas, gadījumu publicitāti un lietas tālāku virzīšanu saviem spēkiem vai piesaistot neatkarīgus juristus. Delna neatklāj trauksmes cēlēju identitāti.

   

  KĀ CELT TRAUKSMI?

   

  Cīņā ar amatpersonu un konkurentu patvaļu, iesakām sekot shēmā attēlotajiem soļiem, kā arī izmantot ieteikumus, kas apkopoti Delnas 2014.gada izdevumā “Korupcijas upura rokasgrāmata” (lasīt latviešu valodā; lasīt krievu valodā). Izdevuma autore ir domnīcas PROVIDUS projektu vadītāja un pētniece Iveta Kažoka.

  .

  PAZIŅO MUMS TŪLĪT!

  .

  Izmanto tiešsaistes formu – apraksti situāciju, norādot konkrētus faktus, un pievieno atbilstošus dokumentus vai fotogrāfijas. Lūdzu, norādi, kā varam ar Tevi sazināties lietas izskatīšanas gaitā. Delnas jurists izvērtēs gadījumu un informēs par tālākās rīcības iespējām.

  Vārds (*)

  Epasts (*)

  Temats

  Ziņojums

  Pievienot failu  • Screen Shot 2018-01-22 at 16.07.52

   1

   ddddddbilde

   empiric_1cpi2016

   rokas_gramata